Суспільство

 • Неділя, Вересень 24, 2017 - 13:37

  Європейські учені оголосили гомеопатію нонсенсом, а лікування такими продуктами - небезпечним для здоров'я.

  Згідно опублікованій доповіді організації EASAC, об'єднуючої академії наук 29 європейських країн, гомеопатичні засоби можуть нанести шкоду пацієнтам, які потребують лікування. Автори доповіді стверджують, що гомеопатичні препарати заважають приймати справжні ліки і підривають у хворих віру в медичне співтовариство.

  Таким чином, вчені хочуть вплинути на регулюючі органи Євросоюзу, щоб ті посилили боротьбу з гомеопатією.

 • Субота, Вересень 23, 2017 - 10:56

  Під час останніх загальних піврічних зборів душпастирів УГКЦ в Італії, які проходили 6-9 лютого 2017 р. в місті Асижі було прийняте рішення, щоб у зв'язку з 85-ми роковинами Голодомору 1932-1933 років в Україні - геноциду Українського народу, провести 24-26 листопада 2017 року у місті Мілані і в листопаді 2018 р. у місті Неаполі широкомасштабний ряд духовних та культурних заходів по відзначенню цієї сумної події.

 • П'ятниця, Вересень 22, 2017 - 18:29

  Здається, чистота і цнотливість стали чеснотами, які вже давно вийшли з моди. Криза цінностей призвела до того, що багато молодих людей, що зустрічаються, вважають секс центром їх взаємовідносин. Сексуально активних чоловіків вважають «переможцями», а жінок – «досвідченими», а того, хто береже себе в чистоті вважають «святенником», сексуально неспроможним чи тим, кого стримує Церква. Однак, реальність є цілком протилежною.

  Ми пропонуємо до Вашої уваги 10 причин чому молоді вартує утримуватись від сексу:

 • Четвер, Вересень 21, 2017 - 22:24

  Конференція на тему «Роль релігії в європейській інтеграції – з перспективи України та Європейського Союзу» відбулася в Києві за участі депутатів Європарламенту та членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

  Обговорення відбулося 18-19 вересня у приміщенні МЗС України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

 • Четвер, Вересень 21, 2017 - 15:04
  20 вересня, 14.00 - Особливості юридичного статусу релігійних організацій у правовому полі України: статус неприбутковості.

  Організатор: Департамент зовнішніх зв'язків Української греко-католицької церкви в Україні.

 • Четвер, Вересень 21, 2017 - 14:34

  «Європейська молодь за світ без насильства», – під таким гаслом 500 представників студентської молоді з Польщі, Чехії, Румунії, Росії, Словаччини, Угорщини та України зібралися на V-ту міжнародну зустріч молоді проти насильства у світі, яка від 21 до 24 вересня 2017 року відбувається в Аушвіці, Польща.

 • Четвер, Вересень 21, 2017 - 14:33

  Президент Петро Порошенко разом з дружиною Мариною Порошенко 18 вересня зустрівся в Українському музеї в Нью-Йорку з представниками духовенства, лідерами української громади та представниками кримськотатарських організацій в США.

  Від Української Греко-Католицької Церкви у зустрічі взяли участь владика Павло (Хомницький), Єпарх Стемфордської єпархії, владика Василь (Лостен), Єпископ-емерит Стемфордської єпархії, та представники мирянських і громадських організацій.

 • Середа, Вересень 20, 2017 - 15:39

  «Сьогоднішній ювілей повинен спонукати вас, дорогі студенти, викладачі, професори, до ще більшої праці пліч-о-пліч для добра університету та Батьківщини нашої України».

  Такими словами звернувся Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин, вітаючи увесь колектив Івано-Франківськівського національного технічного університету нафти і газу з 50-річчям їхньої діяльності.

 • Середа, Вересень 20, 2017 - 15:39

  У середу, 20 вересня, на території Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відкрили пам’ятний знак студентам, які загинули на сході. А саме  - Тарасу Зозулі та Андрію Прошаку. Відкриття знаку приурочили до святкування 50-річчя ІФНТУНГ.

  Освятив пам'ятник Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин. Біля стели відправили панахиду. Квіти до її підніжжя поклали студенти, представники влади та побратими молодих студентів-бійців.

 • Середа, Вересень 20, 2017 - 12:07

  У суботу, 16 вересня, Карітас організував зустріч з родинами загиблих учасників АТО, адже підтримка та добре слово – це те, що так необхідно матерям, вдовам та дітям наших героїв. У церкві Успіння пресвятої  Богородиці, що в Крихівцях, відбувся молебень за загиблими, а після богослужіння з родинами спілкувався духівник та психолог.

   Ірина – вдова загиблого бійця АТО Тараса Шевченка, жінка має двоє дітей. Каже, подібні зустрічі для неї дуже корисні, адже навіть друзі не розуміють її так, як родини, які втратили батька, сина, чоловіка чи брата.

 • Середа, Вересень 20, 2017 - 11:00

  Іспит сумління, згідно Соціального вчення Церкви:

  - Чи я турбуюся і молюся за припинення насильства, пригнічування, тероризму та війни?

  - Чи я молюся за навернення цих людей та систем, які спричинюють це страждання?

  - Чи я молюся, щоб ті, що є на владних позиціях, мали волю та мужність змінювати ці системи, які пригноблюють інших?

  - Чи я сприяю життю та гідності усіх людей, особливо ненароджених?

  - Чи я готовий слухати та вести діалог із тими, хто підтримує визнання та легалізацію абортів?

 • Середа, Вересень 20, 2017 - 10:56

  Священик Київської Архиєпархії УГКЦ єромонах Мелетій Батіг, ЧСВВ міською радою м. Бар, на Вінниччині, обраний Почесним громадянином міста.

  Єромонах Мелетій Батіг, ЧСВВ є засновником та багаторічним настоятелем Барського монастиря св. Івана-Хрестителя отців Василіян та парохом Барської парафії Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ.

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 20:13

  Сьогодні, 19 вересня 2017 р., дружини й матері з Уманьщини, сини та чоловіки яких віддали своє життя за Україну, відвідали Гарнізонний храм свв. апп. Петра і Павла (м. Львів, вул. Театральна, 11). 

  Помолились панахиду за своїх Героїв. Опісля з історією святині гостей ознайомили душпастирі Гарнізонного храму та розповіли про діяльність Центру Військового Капеланства ЛА УГКЦ. Потім рідні наших захисників оглянули виставку, присвячену війні на сході України.

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 18:26

  Хорватська мережа супермаркетів «PEMO» нещодавно змінила своїх власників, які покликаючись на свої католицькі переконання та підтримку 83% працівників запровадила у цій мережі неробочу неділю, повідомляє хорватський католицький портал «Bitno.net».

  На прес-конференції з цього приводу нова управа мережі підкреслила, що своїм вчинком вони прагнуть не тільки уможливити своїм працівникам нормальне сповнення обов’язку щонеділі відвідувати Службу Божу, але й хочуть дати приклад іншим.

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 13:03

  У рамках гуманітарної допомоги Whole Woman’s Health пропонує постраждалим від ураганів жінкам… безплатні аборти.

  Неможливо не запитати: що, феміністські організації здатні лише на такий «жест милосердя»?

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 12:01

  Наприкінці минулого тижня, з нагоди святкування Дня міста Фастова,парафія Святого Великомученика Димитрія УГКЦ у Фастові отримала нагороду міського Голови.

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 11:57

  Цього тижня на озері Валенце (Угорщина) проходить VII зміна табору для дітей воїнів АТО.

  У цьому таборовому заїзді беруть участь 72 дитини з різних куточків України.

  За традицією до української малечі завітав душпастир для українців греко-католиків Угорщини о. Дам’ян Габорій, який є капеланом для дитячих таборів дітей воїнів АТО, що проходять цього літа на території Угорщини.

  “Мали чудову нагоду порозмовляти з українськими діточками на тему двох головних заповідей любові: любові до Бога і любові до ближнього”, - відзначив о. Дам’ян.

 • Вівторок, Вересень 19, 2017 - 11:16

  Цій одвічній проблемі є психологічне пояснення, тому ти можеш знайти спосіб для примирення.

  Серед усіх відносин в сімейному житті, відносини між свекрухою і невісткою завжди були найбільш напруженими. І хоча можливо, щоб ці дві жінки були близькими одна до одної, однак дуже-дуже часто відносини між ними є напруженими (чи ще гірше), а тимчасове перемир’я порушується кожних кілька місяців. Використання слова «перемир’я» наштовхує на думки про війну, і це так – часами ці відносини нагадують поле бою.

 • Понеділок, Вересень 18, 2017 - 21:42

  Українська Греко-Католицька Церква завжди була небайдужою до долі узалежнених осіб та їх сімей, а тому постійно провадить діяльність, спрямовану на попередження та зцілення людей від різного роду узалежнень. Основним проханням молільників на прощі у Луцьку стало: допомогти людям з різними залежностями їх подолати і відновити образ Божої дитини.

 • Понеділок, Вересень 18, 2017 - 12:59

  Що ми сьогодні знаємо про походи хрестоносців? Те, що вони пішли на Схід у пошуках Грааля та інших артефактів з Біблії?

  Міфологізація історії, створення необхідного пропагандистам образу, популяризація істин, що не мають до реальної історії жодного стосунку, призвело до того, що ми сьогодні заледве приймаємо істини такими, якими вони були насправді.

  Наприклад, що ми сьогодні знаємо про походи хрестоносців?

  Те, що вони воювали з православною християнською імперією Візантією?

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць