Архиєрейська Божественна Літургія у Львівській виправній колонії № 48
  • Срд, 09/11/2016 - 10:12

8 листопада 2016 року, в День великомученика Димитрія Мироточця, у рамках Ювілею Божого Милосердя для в'язнів, до Львівської Виправної Колонії № 48 завітав владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Разом із архиєреєм до в’язнів завітали: о. Тарас Мирка,  в’язничний душпастир виправної установи; о. Андрій Хомишин, військовий капелан Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного (раніше служив у цій установі); о. Андрій Сенейко, директор львівського Карітасу, який подбав про певну матеріальну допомогу для засуджених; о. Іван Глова, префект Львівської духовної семінарії Святого Духа УГКЦ та студенти семінарії, члени Центру Душпастирювання Військовослужбовців, що діє у духовному закладі.

Преосвященніший владика Венедикт очолив Архиєрейську Божественну Літургію, спів якої супроводжував квінтет Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла ЛА УГКУЦ (м. Львів, вул. Театральна, 11).

У своєму слові, Кир Венедикт, поставив у приклад життя великомученика Димитрія. Святий незважаючи на обставини міг поступити чесно, справедливо, по-людськи, по-християнськи. Також владика наголосив на тому, що ми часто шукаємо оправдання в обставинах чи інших людях. І пригадав, що яке б наше життя не було: бідне чи багате, в світі чи у в’язниці, вигідне чи не вигідне, воно завжди має свій початок і своє закінчення, і по закінченню потрібно буде стати перед Господом. Бо життя, підкреслив архиєрей, є дароване нам безплатно Богом і життя є дуже коротке. Тому ми маємо правильно його реалізовувати. «Бог дарує життя кожному з нас. Вживаймо кожну мить нашого життя, щоби зробити щось добре!», - наголосив архиєрей.

На завершення відвідин о. Тарас Мирка та спільнота виправної колонії висловила вдячність владиці Венедикту за душпастирський візит та батьківську підтримку.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць