Церква США збере кошти для християн і жертв насильства на Близькому Сході
  • Срд, 20/08/2014 - 19:46

Церква у Сполучених Штатах організує спеціальну збірку для гуманітарної допомоги та душпастирських потреб християн, а також інших жертв насильства на Близькому Сході. Американський єпископат оголосив, що збір коштів відбудеться впродовж перших двох вихідних у вересні у всіх храмах США. Зібрані кошти використає Католицька Організація надання допомоги (Catholic Relief Services – CRS) та інші католицькі організації, які співпрацюють з Церквою на Близькому Сході, особливо в Іраку, Сирії та в секторі Газа.

«Серед нескінченої кризи в колисці християнства Католицька Церква вкрита жалобою. Ми оплакуємо страждання християн та інших жертв насильства в Іраку, Сирії та в секторі Газа. Вони борються за виживання, гідне життя в жорстоких умовах і намагаються захистити своїх дітей», – написав голова американського єпископату Архиєпископ Джозеф Е. Курц у листі до єпископів усієї країни.

Зібрані кошти мають допомогти біженцям, які втекли до сусідніх країн, переслідуваним, а також будуть спрямовані на потреби тих єпархій, які найбільше постраждали від насильства. Голова американського єпископату також знову закликав до молитви «за жертв кризи».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць