Десять порад, як молитися від Владики Венедикта
  • Птн, 12/08/2022 - 17:03

Десять порад, як молитися

1. З Богом ми можемо зустрітися в молитві.

2. Кожна молитва – унікальна і неповторна. Наприклад, читаючи Псалом 50, сьогодні нас може щось одне зачепити, а завтра – щось інше.

3. У молитві, коли ми зустрічаємося з Господом, то пізнаємо, що є правдивим добром.

4. Важливо перед молитвою знайти час утихомиритися й усвідомити присутність Божу, усвідомити те, хто я є, перед Ким я стою, а не одразу братися за молитву. Неуважність під час молитви випливає з нашого неусвідомлення того, перед Ким ми стоїмо.

5. Важливо увійти в зміст молитов, котрі відмовляємо. Адже вони не написані за столом, це не праця науковців, а досвід святих, який вони пережили і цей досвід Бога передали словами. Тому важливо вчитуватися у слова молитви.

6. У молитвах ми багато говоримо слів, але часто не віримо в них, бо вони не співзвучні з тим відчуттям, що маємо в собі. Тому важливо брати ті молитви, які хочемо сказати Богові. Бо Він не потребує їх, а ми їх потребуємо.

7. Наша молитва повинна переходити в наше життя. А ми, коли не можемо знайти правильне рішення, повинні повертатися до молитви. Це взаємопов’язано.

8. Протягом дня треба мати миті, коли повертаємося до Бога, коли відновлюємо з Ним стосунок.

9. Нам тяжко прославляти Бога, коли щось складне стається. Однак ми повинні навчитися Бога бачити за всім, що діється в житті... Тоді кожна мить буде прославлена.

10. Коли ти зустрів Бога в молитві, то не можеш пройти осторонь Бога, який є в людях, у їхніх потребах. І, можливо, завдяки моїй і твоїй молитві Господь може допомогти не лише нам, а й багатьох людям.

 

Джерело: Фейсбук-сторінка Владики Венедикта Алексійчука


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць