До Львівської семінарії завітав Апостольський Нунцій
  • Суб, 06/02/2016 - 22:19

Студенти шостого курсу отримали дипломи магістрів богослов’я. На святковому богослужінні були присутні: Апостольський Нунцій Архієпископ Клаудіо Ґуджеротті, владика Борис Ґудзяк, єпископ єпархії святого Володимира Великого в Парижі для українців греко-католиків Франції, Бельгії, Нідерландів, Люксембургу та Швейцарії, а також владика Венедикт, єпископ-помічник Львівський. Владикам співслужили також і настоятелі Семінарії.

Після урочистого вручення дипломів семінаристам останнього курсу, Архиєпископ Клаудіо здійснив запланований візит до ЛДС. Апостольського нунція радо зустріли священики семінарійної спільноти на чолі з отцем-доктором Ігорем Бойком, ректором Семінарії. Для Його Ексцеленції було проведено екскурсію, в ході якої голови семінарійних організацій представили свою діяльність. Архиєпископ Клаудіо був приємно вражений такою кількістю служінь, які виконують брати, свідчачи Христа своєю щоденною невтомною працею для інших.

Опісля відбулась зустріч Апостольського Нунція із семінарійною спільнотою. Під час своєї промови до усіх присутніх Архиєпископ Клаудіо висловив своє здивування феноменом Майдану, оскільки це був час консолідації усього народу в боротьбі за істину. Також шановний гість звернув увагу на те, що кожне покликання є надзвичайно важливим для Церкви. Також додав, що семінарист повинен бути готовим до активного служіння, яке полягає в повній посвяті довіреній єпископом пастві.

На кінець зустрічі семінарійна спільнота приготувала сюрприз для Архиєписокпа Клаудіо. Семінарійний оркестр виконав декілька колядок, звучання яких приємно вразило гостя.

Геннадій Аронович


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць