Християни в США закликають до бойкоту серіалу "The Chosen"
  • Пон, 05/06/2023 - 11:17

У середу, продюсери популярного серіалу «Обрані» опублікували проморолик четвертого сезону, сподіваючись привернути увагу глядачів. Однак, замість овацій, вони зіткнулися з хвилею обурення, коли глядачі помітили веселковий прапор ЛГБТ на задньому плані відео.

Прапор ЛГБТ з’явився на екрані приблизно на чотири секунди. Не дивлячись на короткочасну його появу, цей епізод не міг залишитися непоміченим.

Консервативний коментатор Джон Рут розігнав скандал, опублікувавши скриншот із прапором Прайду на своєму Твіттері та попросивши пояснень від команди «Обраних».

«Ми будемо працювати з усіма, хто допомагає нам зображати або вшановувати справжнього Ісуса», − відповів режисер серіалу, закликаючи глядачів сконцентруватися на посланні, а не на посланцях.

Втім, багато фанатів відчули розчарування у зв’язку з цією ситуацією. Творець і режисер шоу Даллас Дженкінс заявив, що актори й команда походять з різних верств населення і мають різні переконання.

«Я не вважаю, що особисті робочі місця на знімальному майданчику мають відношення до змісту “Обраних”, але якщо хтось хоче припинити дивитися безкоштовне шоу через це, це їхнє право», − зазначив Дженкінс.