Кардинал Леонардо Сандрі подарував медаль Року Божого милосердя Блаженнішому Святославу та уділив Папське благословення УГКЦ
  • Срд, 12/07/2017 - 18:22

Ваша еміненціє, поблагословіть нас! Уділіть нам Папське благословення, яке ви, як його посланець миру, любові і співстраждання, привезли в страждаючу Україну.

Такими словами Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав звернувся до Кардинала Леонардо Сандрі, Префекта Конгрегації Східних Церков, наприкінці Архиєрейської Божественної Літургії в Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ в Києві, 12 липня в день пам’яті Святих верховних апостолів Петра і Павла.

Натомість представник Ватикану мовив до Предстоятеля УГКЦ такі слова: «Я щиро дякую за слова любові і прив’язаності до Святішого Отця і всієї Церкви, які ви висловили. Ми всі відчуваємо в своєму серці те сопричастя, про яке ви щойно говорили. Це сопричастя переходить всі юридичні закони і вже сьогодні тут є свідченням єдності Пресвятої Трійці і сопричастя в Бозі. Ми є поруч із вами, Святіший Отець, Апостольський Нунцій усі працівники Римської курії є поруч із вашою особою і Церквою. Це сопричастя сьогодні було підсилене Причастям Тіла і Крові Господнього. І тому наш ентузіазм був підсилений присутністю Христа між нами. Запевняю, що передам ваші слова і ваші найглибші почуття Святішому Отцеві». Він наголосив, що  УГКЦ завжди мала відвагу в усіх терпіннях і стражданнях, які Україна переживала, зокрема в часи Голодомору, в часи сталінського режиму і тепер під час війни. «Тому ми, Блаженніший Владико, кажемо вам: «Будьте відважними, бо саме ви є тими, хто засвідчують і заохочують до відваги всю Церкву і світ». Прагну вам подарувати пам’ятку від Святішого Отця – медаль Року Божого милосердя, бо ви є Отцем і Главою УГКЦ і є свідком милосердя. Це маленький дар вашій Церкві і вашій особі, аби бути поруч з вами в цей час».

Після цього Кардинал Леонардо Сандрі уділив благословення Святішого Отця всій УГКЦ і додав такі слова, звертаючись до Блаженнішого Святослава: «Передайте це благословення усім, хто не зміг сьогодні бути тут присутніми, дітям, літнім людям, страждаючим, терплячим».

Відтак усі присутні помолилися Панахиду в крипті собору біля могили Блаженнішого Любомира, Архиєпископа-емерита УГКЦ.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць