Кардинал Сандрі відвідує церковні спільноти Лівану
  • Суб, 12/05/2018 - 10:32

Конгрегація для Східних Церков повідомляє, що Префект кардинал Леонардо Сандрі від 10 до 13 травня 2018 р. здійснює візит до Лівану. Програмою подорожі передбачені різні зустрічі та богослуження.

Ввечері, 10 травня, прибувши до Бейруту, кардинал Сандрі зустрівся з Главою Маронітської Церкви патріархом Бшарою Бутросом кардиналом Раї, його єпископами-помічниками та Головними Настоятелями Маронітських Монаших Чинів. У програмі другого дня – зустрічі з деякими послами, відвідини мелхітського кармелітського монастиря в Гаріссі та Євхаристійне богослуження в санктуарії святого Шарбеля в Анайї разом з Головним Настоятелем і ченцями Ліванського Маронітського Чину.

В суботу, 12 травня, Префект Конгрегації Східних Церков подасться на південь, де в місті Тір відвідає спільноту Малих Сестер Шарля де Фуко та спільноту Сестер Святого Йосифа, зустрінеться з маронітським духовенством та місцевими маронітським і мелхітським єпископами. Ввечері кардинал Сандрі співслужитиме Божественну Літургію в греко-мелхітському обряді в санктуарії Пресвятої Богородиці в Маґдуші, після якої відвідає спільноту мелхітського Василіянського Чину Найсвятішого Спасителя.

Вранці, 13 травня, кардинал Леонардо Сандрі співслужитиме разом з маронітським патріархом Бшарою Бутросом Раї в санктуарії Пресвятої Богородиці в Гаріссі. На території санктуарію буде встановлено статую Люханської Богородиці, Небесної Покровительки Аргентини, на знак дружби з цією країною, в якій проживає значуща ліванська діаспора.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць