«Кока-кола» підтримує гомосексуалізацію світу
  • Пон, 25/09/2017 - 14:08

Фірма «Кока-Кола» однозначно підтримала легалізацію так званих одностатевих шлюбів в Австралії.

Цим самим фірма включилася в кампанію референдуму щодо цього питання, яка триває на Австралійському континенті до 7 листопада.

На великій, з двох екранів, рекламі у Сиднеї висвітлюються два мотиви: пляшка коли у веселкових барвах і логотип фірми, так само розмальований. Немає сумнівів щодо наміру рекламодавця, оскільки фірма випустила заяву, де прямо підтримує постулати гомолобі.

Важливим контекстом цієї акції є референдум, що триває від 12 вересня до 7 листопада, у справі легалізації так званих одностатевих шлюбів. У рамках референдуму громадяни поштою надсилають до австралійського бюро статистики відповіді на запитання: «Чи має бути закон змінений так, аби дозволити одностатевим парам одружуватися?» Можлива перевага голосів на користь «так» зобов’язальною не буде. Натомість якщо більше буде голосів «ні», то уряд не дозволить внести на обговорення парламенту питання про зміну чинного чині законодавства, яке регулює статус гомосексуальних зв’язків.

Австралійська конституція від 2004 року забороняє винесення «гомосексуальних подружжів» до правового порядку. Допускаються одностатеві співжиття, а в кількох штатах — також одностатеві партнерські зв’язки. Деякі штати дозволяють таким парам усиновлювати дітей.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць