Макрон: “Покажіть мені освічену жінку, яка погодиться мати сім, вісім або дев’ять дітей”. Відповідь соц мереж
  • Птн, 19/10/2018 - 08:18

Про це чиновник заявив у своєму виступі на тему високого рівня народжуваності в Африці. Промова була виголошена 25-26 вересня під час проведення  в Нью-Йорку заходу фонду Гейтсів “Гольфісти”.

Відразу після  коментаря президента Еммануеля Макрона з’явився хештег #PostcardsForMacron”. Багатодітні освічені жінки почали постити світлини своїх щасливих сімей.

Доктор Катрін Р. Пакалук, професор соціальних досліджень та економіки Католицького університету Америки, розпочала хештег, поділившись своєю фотографією з шістьма з восьми її дітей. Жінка запостила твіт, пояснивши, що має ступінь магістра та доктора філософії, отримані в Гарвардському університеті. За її словами “Вісім дітей за вибором”.

Її твіт набрав тисячі переглядів, а інші жінки підтримали флешмоб, у тому числі Бет Хокель, випускниця  Стенфорду, інженер-електрик, мама 11 дітей”.

Католицька письменниця Елізабет Фосс поділилася фотографією з дев’ятьма дітьми, кажучи: “Так, вони всі мої, так само як і наукова ступінь Університету Вірджинії “

Чоловіки приєдналися, публікуючи фотографії своїх дружин та власних матерів.

“Перевірте мою освічену та натхненну дружину та маму 7 дітей”, твітував письменник Джош Канінг, разом із зображенням своєї родини.

Кілька людей вказали, що філософ Елізабет Анскомба має семеро дітей, але все ще викладає в Оксфорді та Кембриджі.

Поки Макрон виголошував свої тези про співвідношення між рівнем освіти та кількістю дітей, його думки почали набирати все більшої медійної уваги.

Сам Макрон не має дітей, але у його дружини – троє дітей від першого шлюбу. Макрони зустрілися, коли майбутньому французькому президенту було 15 років, його майбутня дружина Брігітте Трогне була його вчителем.

Catholic Herald


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць