Митрополит Краківський: «Блаженніший Любомир був провідником і господарем на паломницьких дорогах Івана Павла ІІ в Україні»
  • Втр, 06/06/2017 - 21:49

Святіший Отець Іван Павло ІІ ставився до світлої пам’яті Блаженнішого Любомира з великою любов'ю і пошаною. Про це мовиться в листі-співчутті кардинала Станіслава Дзівіша, Архиєпископа-емерита, Митрополита Краківського, до Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з приводу відходу у вічність Блаженнішого Любомира.

«Ваша Церква переживає в ці дні жалобу по смерті великого сина українського народу і Церкви», – ідеться в листі.

«Працюючи разом зі Святішим Отцем Іваном Павлом ІІ, я хотів би дати свідчення, з якої любов'ю і пошаною ставився святий Іван Павло ІІ до померлого. Він знав його старання для відбудови Католицької Церкви в Україні та у світі й старався підтримувати його зусилля. Це було водночас виявом пошани Івана Павла ІІ до українського народу», – написав архиєрей.

А виявом піклування про християнське життя в Україні, за словами автора листа, був Апостольський візит святого Івана Павла ІІ до України. «Кардинал Гузар був провідником і господарем на паломницьких дорогах Івана Павла ІІ в Україні. Я бачив радість в його очах, бо він був переконаний, що той візит Папи пробудить в українському народові надію на краще майбутнє», – написав у листі кардинал Станіслав Дзівіш, додавши, що й для нього кардинал Гузар був приятелем. «Тому прагну віддячити йому своєю молитвою, коли проводимо його на дорогу до вічного спочинку в Господі», – написав Архиєпископ-емерит.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць