Молодь Коломийщини змагалася за звання кращого виконавця сучасної християнської пісні
  • Втр, 24/10/2017 - 18:11

“Christian Song Fest” - фестиваль сучасної християнської пісні - найгучніша подія, що відбулася цієї осені в Коломиї. 

22 жовтня на площі перед Катедральним собором Преображення Господнього талановиту молодь таку різну й неординарну вкотре об’єднала пісня. На фестиваль до писанкового міста з’їхались учасники з різних куточків Прикарпаття. Пісня дзвінко неслася ввись і зачаровувала всіх присутніх. Бурхливими оплесками підтримували юних талантів вдячні глядачі, а оцінювали гості серед яких: Народний артист України, автор понад тисячі музичних творів та популярних пісень Остап Гавриш, голова Коломийського міського відділу культури Уляна Мандрусяк і голова Комісії у Справах Молоді Коломийсько-Чернівецької єпархії бр. Августин-Іван Векляк, ЧСВВ.

Конкурсанти перебороли всі хвилювання і достойно та чесно змагались за звання кращого виконавця. В результаті кожен учасник отримав диплом та пам’ятні подарунки. Завдяки наполегливості та старанням в чесній боротьбі, перемогу здобула Вікторія Василишин з села Рунгури. В нагороду дівчина отримала можливість здійснити паломництво країнами Європи (Чехія, Німеччина, Франція, Австрія, Угорщина) та стати учасником Європейської зустрічі молоді ТЕЗЕ в Базелі (Швейцарія).

Гості фестивалю мали змогу не лише насолодитися милозвучністю сучасної християнської пісні, а й потанцювати веселі банси та провести час у неповторній, святковій атмосфері.

Як наголосили організатори, у час, коли християнська музика набирає популярності серед молоді, коли можна доводити творчістю свою відданість Богу, такі заходи повинні проводитись все частіше. Зазначимо, що фестиваль відбувся завдяки сприянню і підримці таких ініціативних людей як: п.Галина Гуменюк “Гал-Прут”, Михайло Угорський “Західнафтосервіс”, родина Головатюків “Козачок” та ФОП Данищук А. Р. “Гуртівня канцтоварів”. Крім того допомогу в проведенні свята надали управління Коломийського міського відділу культури, управління та священики Коломийсько-Чернівецької єпархії.

“А пісня - це душа. З усіх потреб потреба. Лиш пісня в серці ширить межі неба. На крилах сонце сяйво їй лиша. Чим глибше пісня, тим ясніш душа…”


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць