Найпопулярніше

 • 1 Червень 2022 (10:17)
  Греко-католицький єпископ Михайло Бубній розповів про гуманітарну та душпастирську ситуацію в очолюваному ним Одеському екзархаті. Пригадуючи про молитву на вервиці за мир, яку очолить Папа, він зазначив, що молитва та підтримка Святішого Отця, як духовна, так і словесна, «дуже важливі для нас, які страждають від несправедливості та жорстокості війни тут, в Україні, у XXI столітті».
 • 1 Червень 2022 (10:19)

  Філософ і християнський апологет, святий Юстин, народився близько 100 року в місті Флавіа Неаполіс (Сихем, нині Наблус, Палестина). Походив із римської аристократичної родини, яка підтримувала поганську релігію імперії. 

  У молодому віці Юстин навчався в різних філософських школах: Платона, Аристотеля, Піфагора, епікурейців та стоїків. Однак, жвавий і допитливий розум святого залишався незадоволеним. Так, у пошуках знань, святий Юстин не оминув знайомство із тогочасними релігіями, у тому числі з юдаїзмом та християнством.

 • 1 Червень 2022 (10:58)

  Цьогорічний «Місяць гордості ЛГБТ» став нагодою побачити подвійні стандарти, які застосовує ВООЗ. Організація, яка ще недавно рекомендувала локдауни цілих суспільств із трагічними наслідками, зараз оголошує, що така ж політика «охорони публічного здоров’я» не зобов’язує прихильників ЛГБТ, які хочуть зустрітись на непристойних маршах на вулицях міст.

 • 1 Червень 2022 (12:05)

  Папа Франциск звернувся із закликом, присвяченим загрозі голоду в різних частинах світу, що залежать від імпорту зернових з України.

  Наприкінці загальної аудієнції в середу, 1 червня 2022 р., Папа Франциск звернувся із закликом, пов’язаним із ситуацією з експортом зернових з України, блокування якого несе загрозу голоду в багатьох частинах світу.

 • 1 Червень 2022 (12:07)
  Слабкість і крихкість, притаманна старості, є важливим уроком для всіх пір життя і для необхідної реформи нашої цивілізації. Думками про це Папа Франциск ділився під час загальної аудієнції в перший день червня.
 • 1 Червень 2022 (16:14)

  Коли весь світ переживає День захисту дітей, ми мусимо з прикрістю сказати, що, за офіційною статистикою, майже 700 українських дітей стали жертвами цієї війни, тобто були убиті або поранені. Про це заявив Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 98-й день війни.

 • 1 Червень 2022 (16:19)

  У вівторок, 31 травня, в архикатедральному соборі Святого Юра у Львові відбулися пам'ятні заходи з нагоди п'ятої річниці відходу до вічності Блаженнішого Любомира Гузара.

 • 1 Червень 2022 (16:20)

  Папа Франциск зустрінеться в суботу з дітьми, які мають проблеми із зором, та з дітьми з України, що прибули до Італії, рятуючись від жахіть війни.

 • 1 Червень 2022 (16:22)

  В останній день травня в папській базиліці Санта Марія Маджоре у Римі відбулася молитва на вервиці, яку ініціював і особисто очолив Папа Франциск. Усі зібрані у храмі і ті, хто єдналися у молитві через засоби комунікації молилися за мир в Україні і світі.

 • 2 Червень 2022 (11:24)

  За ці три місяці війни в українських медіа було надруковано більше інтерв’ю священників, ніж за весь попередній рік. Інформприводи були різні, але перші питання зазвичай однакові: за що нам це і як це пережити. Напевно, російсько-українська війна для всіх стане періодом найбільшого духовного пошуку. Розмова з Предстоятелем УГКЦ Блаженнішим Святославом – це не лише питання про земний Рим, а й про Небесний Єрусалим, продовження цього пошуку в режимі реального часу з одним з найбільш авторитетних мислитетелів нашого часу.

 • 2 Червень 2022 (11:34)
  1 червня, у день, коли згідно з Меморандумом храм св. Миколая мав бути повернений парафіяльній спільноті, духовенство та віряни зібралися, щоби помолитися за Україну та мир, парафію і її благодійників. У Міжнародний день захисту дітей молитва лунала по-особливому: дитячим голосом і за дітей.
 • 2 Червень 2022 (11:36)

  У середу, 1 червня, в резиденції Глави УГКЦ в Києві відбулася зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава з управлінням Світового конгресу українців. На таку зустріч, яка відбулася з ініціативи СКУ, члени управління СКУ прибули вперше після повномасштабного вторгнення рф в Україну.

 • 2 Червень 2022 (11:42)

  Урочистість Вознесіння Господнього святкується на 40-й день після Великодня, тобто Воскресіння.
   

  Ця Урочистість є пам’яткою про повернення Господа Ісуса на небо, звідки Він прийшов на землю для нашого спасіння, прийнявши людську природу.

  Євангеліє описує, що після Воскресіння Христос багаторазово з’являвся своїм учням. Так було до 40-го дня, коли Він «вознісся на небо й возсів праворуч від Бога» (Мк 16,19). Однак євангелісти дуже скупі на опис цієї події і не дають детально сам опис Вознесіння.

 • 3 Червень 2022 (14:01)

  Що означає молитися за Україну в час війни? У чому полягає молитва за перемогу України в цій кровопролитній війні? Роздумати над цими двома запитаннями Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав закликав українців у 99-й день війни росії проти України, коли Українська Греко-Католицька Церква святкує Вознесіння Господнє і розпочинає Декаду місійності.

 • 3 Червень 2022 (14:03)

  У четвер, 2 червня, Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав привітав у Патріаршому соборі Воскресіння Христового в Києві делегацію Єпископської конференції Німеччини на чолі з єпископом Бертрамом Майєром, яка цими днями відвідує Україну.

 • 3 Червень 2022 (14:10)

  Протягом місяця, наприкінці якого відбуватиметься Всесвітня зустріч сімей, Папа Франциск заохочує молитися за сім’ї.

  «Сімейна любов: покликання та дорога до святості» – такою є тема Х Всесвітньої зустрічі сімей, що від 22 до 26 червня 2022 року відбуватиметься в Римі. Тож саме сім’ї Папа Франциск присвятив молитовний намір, призначений на цей місяць для членів Всесвітньої мережі молитви Папи, відомої також як «Апостольство молитви».

 • 3 Червень 2022 (14:11)

  З нагоди святкувань, приурочених до 70-річчя сходження Єлизавети ІІ на трон Сполученого Королівства, Папа Франциск надіслав королеві вітальну телеграму.

  З нагоди офіційних публічних святкувань 96-річчя Королеви Сполученого Королівства Єлизавети ІІ та 70-річчя її сходження на трон, Папа Франциск надіслав на її ім’я вітальну телеграму в якій запевнив у своїй молитві за те, щоби «Всемогутній Бог обдарував Вас, членів королівської сім’ї та ввесь народ благословенням єдності, процвітання та миру».

 • 3 Червень 2022 (14:13)

  Ми з вами є сильні у нашій теперішні боротьбі, бо ми сьогодні як ніколи молимося за Україну, за перемогу нашого війська, за перемогу над агресором. Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у своїй проповіді до вірних у свято Вознесіння Господнього. На Літургії була присутня делегація Єпископської конференції Німеччини, на чолі з єпископом Аугсбурга, який співслужив на Літургії.

 • 3 Червень 2022 (14:18)

  Єпископ-помічник Київсько-Житомирської дієцезії Олександр Язловецький написав лист до Апостольської Пенітенціарії з проханням пояснити правила відпущення гріхів у Таїнстві Сповіді під час війни в Україні.

  У травні 2022 року відповідь (100/22-Х) надійшла від Верховного пенітенціарія кардинала Мауро П'яченци.

  Кардинал пригадав, що під час війни Таїнство Примирення уділяється згідно приписів Кодексу канонічного права та приписів Римського ритуалу «Обряди покаяння».

 • 3 Червень 2022 (17:12)

  Сто днів українці боронять свою землю. Сто днів українці стримують російську навалу, яка перевищує усіма ресурсами те, що ми можемо їм протиставити. Водночас ми переживаємо сто днів великого вияву Божої присутності між нами. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у своєму щоденному воєнному зверненні на 100-й день війни.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць