Найпопулярніше

 • 3 Червень 2022 (21:21)

  Під час зустрічі послів іноземних держав, посольства яких вже відновили роботу в Україні, Володимир Зеленський особливим чином подякував тим, хто від початку війни не залишив столицю. З цієї нагоди Апостольський Нунцій в Україні архієпископ Вісвальдас Кульбокас отримав державну нагороду. 

  Під час зустрічі Президент прийняв вірчі грамоти від послів трьох держав, які починають свою роботу в Україні. Це – Сполучені Штати Америки, Республіка Молдова та Республіка Індія, повідомляє сторінка Президента України. 

 • 4 Червень 2022 (12:58)

  Триває візит до Румунії кардинала Леонардо Сандрі, Префекта Конгрегації Східних Церков. Отримуючи почесний докторат Клузького університету, він поділився думками про ситуацію в світі у світлі війни, що триває в Україні.

 • 4 Червень 2022 (13:57)

  Каплиця Вознесіння розташована на Оливній Горі, в районі Ат-Тур Єрусалиму. Є частиною більшого комплексу, що складається із першого християнського храму і монастиря. Тут розміщений камінь, на якому, за традиційним віруванням, є слід ноги Ісуса, Котрий з цього місця вознісся на небо після Воскресіння.

   

 • 4 Червень 2022 (13:59)

  Асканіо Караччоло (1563–1608) народився в місцевості Вілла-Санта-Марія (Італія), в аристократичній родині. Освіту й релігійне виховання отримав удома.

  У 22 роки він тяжко захворів і, просячи Господа про порятунок, пообіцяв присвятити життя служінню Божим справам і людям. Після одужання вступив у семінарію. Вивчав теологію. 1587 року отримав свячення та вступив до неапольського братства священиків, яке опікувалося в’язнями, засудженими до страти й невиліковно хворими.

 • 4 Червень 2022 (14:09)

  Що чекає на нас, якщо ми повністю проженемо Бога з нашого життя? Хто посяде Його місце? Чи живемо ми в епоху Антихриста?

  Це лише кілька запитань, на які намагається відповісти видатний священник, філософ і апологет архієпископ Фултон Джон Шін у своїй книжці « Комунізм і совість Заходу». Ця книжка під час війни, що зараз точиться на нашій землі, може пробудити нашу совість. Подаємо уривок із цього твору.  

  Нова ера

 • 4 Червень 2022 (16:59)

  Християнська Служба Порятунку (ХСП) як широке екуменічне служіння виникло наприкінці 2015 року. Зараз служителями ХСП є понад 400 християн з десяти конфесій і деномінацій – капелани, миротворці, євангелісти, молитовники, соціо-місіонери. Служителі об’єднані у відповідні корпуси, а саме служіння здійснюється через низку місій, платформ та програм. Підрозділи ХСП сьогодні присутні в Україні, Польщі та Литві, а служінням Молитовного Щита охоплені служителі з 16 країн. Діяльність ХСП здійснюється у чотирьох просторах — духовному, місіонерському, соціальному та суспільному.

 • 6 Червень 2022 (09:23)

  Бути християнином означає бути членом спільноти, Церкви як єдності, яку творить Дух Святий. Він оздоровлює рани людських стосунків. Ми знаємо, що сучасна культура з її крайнім індивідуалізмом часто відокремлює людину від людини, приносить їй самотність. Натомість Дух Святий, який впроваджує віруючу людину у спільноту, долає ту самотність. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 102-й день війни росії проти України.

 • 6 Червень 2022 (09:25)

  Папа Франциск звернувся із закликом з нагоди 100 днів від початку широкомасштабної агресії проти України, закликавши до справжніх переговорів і спинити моторошне знищення міст і сіл.

 • 6 Червень 2022 (09:28)
  Серед 160 дітей, з якими Папа Франциск зустрівся в рамках ініціативи «Дитячий притвор», були біженці з України, які запросили його відвідати їхню батьківщину. Папа запевнив, що хоче це зробити, як тільки це стане можливим.

  «Мене звати Захар, я – з України. Я не маю запитання, але радше прохання: чи Ви можете поїхати в Україну, щоби врятувати всіх дітей, які там страждають?». Таке запитання Папі Францискові поставив один із учасників зустрічі, що в суботу, 4 червня 2022 р., відбулася на внутрішньому подвір’ї Апостольського палацу у Ватикані.

 • 6 Червень 2022 (09:31)
  Перебуваючи з п’ятиденним візитом в Румунії, Префект Конгрегації Східних Церков відвідує структури та організації, що надають підтримку тим, хто втікає від війни в Україні, передавши не тільки вітання і подяку від Папи Франциска, але також конкретну матеріальну допомогу. Він також побував в Україні, відвідавши Солотвино Закарпатської області.
 • 6 Червень 2022 (09:36)

  У цих обставинах нам дуже важливо розуміти, хто є свій, а хто – чужий, де є можливість пізнати істинного живого Бога, де є ті свої, нам дуже важливо розкрити спільноту Христової Церкви в житті нашого народу. Бо так багато приходить чужинців, які видають себе за своїх... Про це сказав Отець і Глава Української Греко-Католицької Церкви Блаженніший Святослав у 7-му неділю після після Пасхи, Святих Отців Першого Вселенського Собору, у Патріаршому соборі Воскресіння Христового, що в Києві.

 • 6 Червень 2022 (12:06)

  Щонайменше 50 осіб, серед них жінки і діти, загинули в неділю під час замаху на католицький храм у штаті Ондо на південному заході Нігерії.

  «Молюсь за жертв цього нападу – болючого випадку під час Літургії», - зазначив Папа Франциск.

  Місцеві нігерійській ЗМІ повідомили, що нападники стріляли у вірних і підірвали в храмі вибухові пристрої. У лікарні м. Ово повідомили про щонайменше 50 смертельних жертв. Наразі нападників і їхніх мотивів не встановлено.

 • 7 Червень 2022 (11:06)

  Ми молимося також за наших ворогів, за те, щоб вони не висушували своєї душі злочинами проти українського народу. Ми молимося за благодать Духа Святого для всіх людей. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав у щоденному воєнному зверненні у 103-й день війни росії проти України.

 • 7 Червень 2022 (11:08)

  У столиці Лівану місті Бейруті відбулася беатифікація мучеників капуцинів, які 1915 і 1917 року були вбиті з ненависті до віри в тогочасній Османській імперії.

   

  о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

 • 7 Червень 2022 (11:10)

  У серії матеріалів «Малі історії Великої війни» ми вже розповідали про місця, які стали прихистком для сотень внутрішньо переміщених осіб. Наталя Рибка-Пархоменко ділилася з нами досвідом організації воєнного хостелу «Лесь Курбасʼєтр», Олег Галайдич – розповідав про життя у таких прихистках. Але кожна нова розмова знову і знову показує нам неповторність життєвих історій і єдність наших людей у прагненні допомогти.

 • 7 Червень 2022 (12:04)
  В інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News Єпископ Харківсько-Запорізької римо-католицької дієцезії Павло Гончарук розповів про гуманітарну ситуацію в регіоні, про соціальне та душпастирське служіння в умовах війни та поділився своїм досвідом спілкування і підтримки тих, хто пережив страждання. «Господь дуже близько нас і Він стоїть навіть не за крок, Він просто обійняв нас і притуляє до Себе, треба тільки відчитати і розпізнати цю присутність Бога», – наголошує він.
   
 • 7 Червень 2022 (12:10)

  Церква святих мучеників Сергія і Вакха та Жировицькoї ікони Пресвятої Богородиці в Римі і «Патріарший двір» на площі Мадонна дей Монті, 3 є найстаршою власністю України за кордоном. У 1638 року Папа Урбан VIII (1623 – 1644) передав цей будинок як паломничий дім і як осідок прокуратора-апокризіарія Київської Митрополії у Римі.

 • 7 Червень 2022 (12:15)
  Науково-дослідницька співпраця з клінікою Джемеллі та Університетом «Ла Сап'єнца» в Римі є запорукою високого рівня медичних студій у Люблінському католицькому університеті, які розпочнуться в найближчому часі, – зазначив ректор Люблінського католицького університету, о. проф. д-р. Мирослав Калиновський. У понеділок, 6 червня 2022 року, в Римі, Люблінський католицький університет підписав угоду про співпрацю з Університетом «Ла Сап'єнца» та клінікою Джемеллі.
 • 7 Червень 2022 (12:32)

  У суботу, 11 червня, о 15:00 в кінотеатрі «Ліра», що на Львівській площі, відбудеться спецпоказ художнього фільму «Вірити». Передбачена також творча зустріч з авторами фільму.

  Квиток коштує 60 гривень, його можна придбати на сторінці кінотеатру

 • 7 Червень 2022 (12:58)

  У Ватикані більше не вимагатимуть показувати «паспорт здоров’я» особам, які хочуть зайти на його територію. Окрім того, вже не буде обов’язковим носити захисну маску.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць