Папа: будь ласка, і далі молімося за мир, в Україні та в усьому світі
  • Нед, 07/01/2024 - 15:21

Також і в першу неділю 2024 року молитовна зустріч Папи Франциска з паломниками завершилася закликами до молитви та солідарністю з тими, хто страждає від війн, насильства та через наслідки природніх катаклізмів.

Протягом першого тижня року Папа Франциск тричі зустрічався опівдні з паломниками з нагоди проказування молитви «Ангел Господній», і кожного разу завершував цю зустріч згадкою про народи, що страждають від війни, не забуваючи про Україну та закликаючи до молитви за мир. Так сталося й у неділю, 7 січня 2024 року. Привітавши з Христовим Різдвом ті спільноти, які святкують його за юліанським календарем, Святіший Отець сказав:

«Заохочую вас приєднатися до моєї молитви за безумовне звільнення всіх людей, викрадених у Колумбії. Цей жест, який є обов'язком перед Богом, також сприятиме атмосфері примирення та миру в країні. Запевняю у своїй близькості з народом Демократичної Республіки Конго, який останніми днями постраждав від повеней. І прошу вас далі молитися за мир: за мир в Україні, Палестині, Ізраїлі та в усьому світі», – закликав він.