Папа до мусульманської делегації: важливість вміти спокійно слухати одні одних
  • Срд, 05/04/2017 - 16:04

Про вміння спокійно слухати одні одних говорив Папа Франциск до делегації імамів з Великобританії, яких він прийняв у середу 5 квітня 2017 року перед загальною аудієнцією з прочанами.

Лідерів мусульманських громад супроводжував кардинал Вінсент Нікольс, архиєпископ Вестмінстерський та кардинал Жан-Луї Торан, президент Папської Ради у справі міжрелігійного діалогу.

Вітаючи мусульманську делегацію, Святіший Отець наголосив, що спокійно слухаючи одні одних, не треба поспішати з відповіддю. «Потрібно прийняти слово брата чи сестри, а потім замислитись, щоб дати свою відповідь. Але дуже важливою є здатність до слухання. Коли люди мають здатність слухати, о говорять неголосно, спокійно... Коли ж тієї здатності не мають, то говорять голосно, а навіть кричать. Між братами ми всі повинні говорити й взаємно слухати одні одних, говорячи повільно, спокійно, спільно шукаючи дороги. А коли слухаємо й розмовляємо одні з одними, то ми вже перебуваємо на правильному шляху», – вказав Папа Франциск, на закінчення додавши: «Дякую вам за цю дорогу, якою прямуєте і прошу у всемогутнього й милосердного Бога, щоб благословив вас. І прошу молитись за мене!».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць