Папа місіонерам Богородиці Утішительки: нести світло Євангелія на периферії
  • Птн, 16/06/2023 - 13:47

Папа Франциск надіслав вітання учасникам Генеральної Капітули Місіонерів Божої Матері Утішительки, заохочуючи їх утверджувати єдність з Христом і належно цінувати дар спільноти.

«Заохочую вас накреслити духовні й душпастирські напрямні, щоби з оновленим ентузіазмом і далі сповняти місію Згромадження», – читаємо у вітальному листі, якого Папа Франциск надіслав учасникам XIV Генеральної Капітули Згромадження Місіонерів Божої Матері Утішительки, що від 22 травня до 25 червня 2023 р. відбувається у Римі на тему «Посвячені на місію. Ви будете моїми свідками аж до кінців землі».

Святіший Отець зазначає, що з радістю передає усім учасникам свої вітання, склавши побажання, щоби «ця важлива подія оживила в кожному постанови вірного єднання з Христом і радісного цінування братерського життя в спільноті». Заохочуючи їх втілювати харизму свого засновника блаженного Джузеппе Алламано, Папа закликає його послідовників підживлювати «з допомогою Божої благодаті та молитви прагнення поширювати повсюди, особливо на екзистенційних периферіях, животворяще світло Євангелія».

«Дякуючи вашій чернечій родині за великодушне служіння Церкві, молюся про супровід Святого Духа для капітульної праці, та ввіряючи всіх заступництву Божої Матері Утішительки, від щирого серця уділяю мою благословення», – завершується папське вітання, датоване 12 червня, яке спільнота опублікувала на своєму сайті.