Папа про необхідність місіонерського учнівства
  • Птн, 20/07/2018 - 16:13

Папа Франциск передав через Апостольського Нунція побажання учасникам 5-го Конгресу нової євангелізації на Філіппінах

 

Долати виклики, пов’язані з «місіонерськими учнівством і перетвореннями», застосовуючи бачення, яке зосереджується «не лише на всьому Філіппінському архіпелазі, але також простягається на розлогий Азійський континент та поза його межі». З таким заохоченням Папа Франциск звернувся до 5 тисяч учасників 5-ї Конференції Філіппінської Церкви про нову євангелізацію, що від 18 до 22 липня 2018 р. відбувається в Манілі, столиці країни.

Нікого не виключати з радості Євангелія

Святіший Отець через Апостольського Нунція в цій країні передав «братерські побажання» всім учасникам Конгресу. Відповідне послання під час інавгураційної Святої Меси зачитав кардинал Луїс Антоніо Таґле, Архиєпископ Маніли. У світлі Апостольського напоумленні «Evangelii Gaudium», Папа підкреслює, наскільки життєво необхідним є те, щоб «Церква виходила звізаи Євангеліє всім, в усіх місцях, при всіх нагодах, без зволікання, страху та очікування віддачі». Адже «радість Євангелія призначена для всього люду та не може нікого виключати».

Серед тем – праця, сім’я та парафія

Завданням конференції є запропонувати захоплюючий досвід Ісуса, Церкви та місії, адже євангелізація не є можливою без того, щоб дедалі більше вкорінювати своє життя в Христі, що втіленням Євангелія. Крім пленарних сесій, відбуваються праці в групах, під час яких учасники зосереджуються на таких темах як парафія, освіта, праця, сім’я, молодь, цифрові медіа та соціальні мережі, місія та нові служіння.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць