Південна Корея: щоденна Свята Меса в наміренні миру
  • Чтв, 31/10/2019 - 12:03

Під час осінньої пленарної зустрічі Єпископська Конференція Кореї прийняла рішення про проведення Року служіння особливих Святих Мес в наміренні миру на півострові. Він розпочнеться 1 грудня та триватиме до 28 листопада 2020 року, з проведенням особливого тижня в червні наступного року, коли припадатиме 50-та річниця початку війни, що розділила півострів навпіл. Єпископи закликають кожну парафію протягом цього Року щодня о 9-й годині відправляти Євхаристійне богослуження, щоби повернути спокій у країну.

50-річчя Корейської війни

По завершенні другої світової війни, територію Корейського півострова що раніше перебував у складі Японської імперії, тимчасово, як тоді вважалося, було розділено на дві зони впливу, на яких було сформовано місцеві уряди. Початок холодної війни завадив об’єднанню країни.

Майже п’ятдесят років тому, 25 червня 1950 року, війська з Північної Кореї, підтримуваної Радянським Союзом та Китаєм, вторглися в Південну Корею, підтримувану США. Так розпочався один з найжорстокіших збройних конфліктів сучасної епохи, який протягом 3 років забрав, принаймні, 3 мільйони життів. Формально, війна не завершилася: збройні сутички припинилися після перемир’я 1953 року, що остаточно розділило територію країни надвоє.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць