Пляж для пацієнтів ватиканської педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса»
  • Птн, 09/08/2019 - 10:26

В Палідоро поблизу Риму відкрито «Пляж, вільний для всіх» – для маленьких пацієнтів ватиканської педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса» та для дітей з обмеженими фізичними можливостями.

Безкоштовний доступ до моря поблизу Риму забезпечує «Пляж, вільний для всіх», призначений для дітей з інвалідністю. Це, зокрема, діти, що госпіталізовані в одному з осередків ватиканської педіатричної лікарні «Bambino Gesù» (Дитятка Ісуса), розташованого в Палідоро, приблизно 30 кілометрів на північ від Вічного Міста, діти,  що разом із сім’ями проживають у «Будинку Дональда», яким опікується Фонд Рональда Макдональда. Вони приїжджають здалека на довготривале лікування і завдяки згаданому Фондові мають можливість проживати разом із своїми родинами. Слід згадати, що серед тих, хто отримує тут особливе лікування та побут, є також чимало дітей з України.

Подарунок для дітей з інвалідністю

«Будинок Дональда» зробив маленьким пацієнтам та всім дітям з обмеженими фізичними можливостями великий подарунок: інклюзивний пляж без архітектурних бар’єр, обладнаний усім необхідним для дітей з інвалідністю, включно з особливими пандусами та спеціальними інвалідними візками, з якими можна з’їжджати в море. Таким чином, хворі діти, літо яких дуже відрізняється від канікул інших дітей, отримали можливість якісно відпочити поруч з тими, що їх люблять..  

Відкриваючи «Пляж, вільний для всіх» Маріелла Енок, президент дитячої педіатричної лікарні «Дитятка Ісуса» наголосила, що ініціативи такого типу «прискорюють перспективи одужання, зміцнюючи зв’язки любові та взаємної  підтримки в сім’ях, що лежать в основі шляху кожного лікувального процесу. Радість життя є найпотужнішим елементом усіх методів лікування, і, напевно, цей проект багатьом допоможе віднайти цю радість!»

«Будинок Рональда», як пояснив директор цієї структури в Палідоро, є домівкою для численних сімей дітей, що перебувають на довготривалому лікуванні. Вони мають у своєму розпорядженні невеличку квартиру, обладнану всім необхідним, а дітям забезпечені навіть розваги з кваліфікованим персоналом.

Співпраця

Протягом десяти років Фонд Рональда Макдональда співпрацює з ватиканською педіатричною лікарнею «Дитятка Ісуса», опікуючись двома структурами: одна в Римі,а друга – в Палідоро. Подібні структури існують також при дитячих лікарнях, адже згаданий Фонд, що був заснований у США 1974 року як некомерційна організація  з метою допомагати дітям та їхнім родинам у період лікування чи терапії, адже присутність сім’ї позитивно сприяє лікувальному процесові, діє в Італії вже 20 років, за цей час надаючи підтримку понад 40000 дітей та забезпечивши понад 200000 ночівель для хворих дітей та їхніх сімей.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць