Помер творець “Суперкниги”, телепродюсер і режисер Уоррен Маркус
  • Пон, 20/11/2023 - 11:26

Відомий християнський телепродюсер і режисер Уоррен Маркус, чия праця на телеканалі CBN та створення анімаційних біблійних серіалів “Суперкнига” і “Літаючий будинок” зачарували мільйони дітей по всьому світу, відійшов у вічність.

Його інноваційна робота в галузі християнських медіа змінила життя безлічі дітей у різних куточках світу, пише Слово про Слово.

У 1980-х роках Маркус здійснив прорив, створивши та випустивши біблейські анімаційні серіали “Суперкнига” і “Літаючий будинок”, які стали популярними серед дітей та отримали міжнародне визнання. Ці програми, перекладені на численні мови, стали улюбленцями дитячої аудиторії по всьому світу.

Генеральний директор і президент CBN Гордон Робертсон висловив свої співчуття, наголосивши на важливості Маркуса для християнських медіа і його відданості ділу втілення біблійних історій у життя.

“Ми з глибоким сумом повідомляємо про смерть Уоррена Маркуса, візіонера, режисера та автора, чия праця залишила незабутній слід у серцях мільйонів,” – зазначив Робертсон.

Маркус співпрацював із відомими діячами християнських медіа, такими як Сід Рот, Джеррі Фолвелл, і Пет Робертсон, зробивши значний внесок у створення телевізійних програм, що охопили мільйони глядачів по всьому світу. Його праця з аніме-серіалом “Суперкнига” здолала культурні та мовні бар’єри, доносячи до аудиторії Біблійні вчення про віру, любов та спасіння.

Сід Рот, ведучий телепрограми “Це надприродно”, також висловив свою шану Маркусу, наголосивши на його значущості для християнського світу.

“Хоча ми втратили нашого дорогого друга, ми радіємо, знаючи, що він зараз в обіймах Ісуса,” – написав Рот на Facebook. Він також зазначив, що Маркус завжди мав особливе серце до єврейського народу, сподіваючись на спасіння всього Ізраїлю.

Інші колеги також віддали шану Маркусу, підкресливши його незамінну роль у християнському світі. Пастор Тодд Коконато описав його як “цінного служителя Божого з чистим і люблячим серцем”.

“Ми пам’ятаємо його за його життя та служіння. Спасибі за всі життя, яких він торкнувся,” – написав він у соціальних мережах.

Маркус помер після довготривалої боротьби з раком у віці 74 років, залишивши після себе спадщину впливу на мільйони людей. Його дружина Донна була поруч з ним в останні моменти.