Різдвяний концерт Заслуженої капели України “Трембіта” у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с.Сокільники
  • Срд, 14/02/2018 - 12:35

У неділю 11 лютого 2018 р.Б. у храмі Різдва Пресвятої Богородиці с.Сокільники Пустомитівського району відбувся різдвяний концерт “Радуйся Світ!” у виконанні солістів, хору та камерного оркестру Лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка, Заслуженої академічної капели України “Трембіта” під диригуванням Ірини Куриляк. 

Художнє слово майстерно виголосила Ярина Коваль, яка поетично провадила слухача від однієї колядки до іншої, розказуючи про традиції та духовність Різдва Христового.

Колядки та щедрівки прозвучали у хоровому, інструментальному та сольному виконаннях. Парафіяни та прихожани храму Різдва Пресвятої Богородиці мали можливість насолоджуватись чудовим виконанням найвідоміших старовинних й авторських колядок та щедрівок у сучасному опрацюванні.  Глибина музичного звучання, мелодика, поєднання хорового та інструментального звучання - це те, що сягає глибоко у душу, створюючи містерію  Рождества Христового. Заслужена академічна капела України “Трембіта” продемонструвала свою високу професійну майстерність.

Організаторами різдвяного концерту “Радуйся Світ!” виступили парафія Різдва Пресвятої Богородиці с.Сокільники, Сокільницька сільська рада та Фундація “Андрей”.

По закінченні концерту колядок “Радуйся світ!”, до всіх присутніх зі словами великої подяки звернувся о.Ярослав Гаранджа, настоятель храму Різдва Пресвятої Богородиці с.Сокільники.  


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць