Самотнім та людям з особливими потребами Збаража організували духовно-культурний відпочинок
  • Чтв, 20/09/2018 - 12:48

18 вересня в рамках проекту соціального служіння «Об’єднання поколінь» на парафії УГКЦ Христового Воскресіння м. Збараж для одиноких людей, людей з особливими потребами, волонтерів була організована поїздка в Тернопільський драмтеатр на виставу «Скупий» за п’єсою Мольєра.

Захід був організований при співпраці церкви Христового Воскресіння з організацією товариства Червоного Хреста у м. Збараж, зокрема п. Марії Милян і Збаразького районного комунального територіального центру соціального обслуговування.

Поїздка мала на меті об’єднати одиноких людей, дають їм можливість спілкування між собою, а також отримати духовну підтримку та позитивні емоції від перегляду вистави.

Дорогою до театру всі спільно з отцем Олексієм Боднарчуком, настоятелем храму Воскресіння Христового, молилися за щасливу дорогу, в наміренні кожного з присутніх. По дорозі додому дякували Богу за гарно проведений час, ділилися своїми враженнями.

За словами учасниці Юлії Олещук: «Такі зустрічі дають відчути підтримку, що Бог через ближніх піклується про тебе, не дають впасти духом… дають відчуття спільноти, де панує молитва, турбота про всіх».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць