Семінар у Хмельницькому. «Ґендер — виклики і загрози»
  • Втр, 17/04/2018 - 14:17

Україна взяла чіткий курс на інтеграцію у Європейський Союз. Однак віруючих людей непокоїть ухвалення певних документів, які явно скеровані проти інституту сім’ї та гідності людини як такої. Зокрема тиск на українське суспільство виразно проявився завдяки листу обмудсмена Філіпішиної щодо скасування петиції проти поширення гомосексуалізму, а також  у нещодавно ухваленому документі Кабінету міністрів України, де використано термін «ґендер».

Ми бачимо негайну потребу реагувати на такі провокації. А це означає насамперед інформувати місцеве населення та всіх людей доброї волі про цю небезпечну ідеологію та наслідки, до яких вона провадить.

З благословення ординарія Кам’янець-Подільського, отця-єпископа Леона Дубравського, у Хмельницькому (на базі парафії св. Анни в Гречанах) 28 квітня 2018 року відбудеться семінар «Ґендер — виклики і загрози». Його вестиме доктор біблійних наук о. Роман Лаба OSPPE.

Запрошуємо вас взяти участь у цьому семінарі: не тільки щоб отримати інформацію, але також виразити свою позицію. Ми стверджуємо, що для нас важлива людина, сотворена на Божий образ і подобу, а не якісь експериментальні ідеології, які є явно ворожими проти людини та інституту сім’ї.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць