Тижневий огляд: життя УГКЦ (09.12 – 15.12)
  • Втр, 17/12/2013 - 12:50

Блажeнніший Святослав Шевчук, Архиєпископ Київський і Глава Греко-Католицької Церкви, пояснив, чому єпископи і священики на боці демонстрантів: «Присутність наших священиків не є політичною, це молитовна присутність». Він засудив непропорційне застосування сили проросійським урядом і сказав: «Ми хочемо заохотити до діалогу».

Також Глава УГКЦ звернувся до президента Віктора Януковича з проханням взяти під особистий контроль силові структури в Україні. «Ми бачили паростки надії на початку тижня, але в ніч на 11 грудня вони були зруйновані. Надіюся, більше таких необдуманих кроків не буде», – сказав він на круглому столі в Києві 13 грудня.

«Влада, яка порушує Божий закон, зловживає владою», - Глава УГКЦ

Заява Постійного Синоду УГКЦ щодо подій у Києві в ніч на 11 грудня

Глава УГКЦ та Головний Рабин України засудили «екстремістську промову священника»

Церква засудила новий напад на Майдан

УКУ оголосив громадянську непокору Януковичу та уряду, - заява

Синод єпископів УГКЦ на Майдані 11 грудня 2013 року (ВІДЕО)

Відкритий лист військових капеланів УГКЦ – учасників VІІ Всеукраїнського з’їзду, зібраних в Одесі 10-12 грудня 2013 року

Пригадуймо собі, хто ми є і не даймо себе дурити, - Кардинал Гузар. Розмова з екс-главою Української Греко-Католицької Церкви Любомиром Гузаром, яка відбулася в часі тривожних подій.

«Ми закликаємо всіх захищати український народ від насилля, несправедливості, корупції», - владика Борис (Гудзяк)

Заява колективу Івано-Франківської Теологічної Академії УГКЦ стосовно ситуації в Україні в справі протистояння між владою і народом на Євромайдані

Любомир Гузар. Слово до молодих людей Майдану!

Звернення владики Бориса (Гудзяка) до бізнесменів: "Сьогодні дуже багато залежить від вашої постави і від вашої солідарності"!

Кілька слів про користь Майдану для християн

«Влада повинна прислухатися до свого народу, а не бити його», єпископ Богдан (Дзюрах)

Телестудія "Апостол" започаткувала Молитовний майдан on-line з метою духовної підтримки людей, а особливо об'єднання християн у молитві. 

Слово Митрополита Львівського на 25-ту неділю по зісланні Святого Духа

 

 

Анонс:

28 грудня о 12:00 у храмі Святого Йосифа Обручника (м. Львів, вул. Залізняка, 11), яким опікується Згромадження сестер милосердя Святого Вінкентія, відбудеться подячна Літургія для катехитів Львівської архиєпархії, за прожитий 2013 р.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць