У Львові "Дударик" запрошує на авторський концерт-презентацію композиторки с. Марії (Слєпченко) «Пісня Пісень»
  • Втр, 23/05/2023 - 16:19

10 та 11 червня 2023 року о 15:30 у Львівській національній флармонії (м. Львів, вул. Мирослава Скорика, 7) відбудеться концерт «Марія Слєпченко. “Пісня Пісень”. Прем’єрне виконання». 

Це буде особливий авторський концерт-презентація творчості і самої композиторки – сестри Марії (Слєпченко), повідомили організатори. 

У програмі концерту- духовні твори для мішаного хору, «Симфонічна поема» для симфонічного оркестру і ораторія для солістів, хору та симфонічного оркестру «Пісня Пісень». 

Учасники і виконавці: Юрій Йосифович – баритон, Уляна Горбачевська – мецо-сопрано, академічний симфонічний оркестр Львівської національної філармонії, камерний хор «Глорія», національна академічна чоловіча хорова капела «ДУДАРИК». 

Диригенти: Юрій Бервецький та Дмитро Кацал.

«Хоч усі твори прозвучать у Львові вперше, сестра Марія вже встигла здобути дві премії на престижних європейських композиторських конкурсах. Тепер і львівський слухач матиме нагоду познайомитись із надзвичайною музикою композиторки. Школа ім.Марії Крушельницької, консерваторія, тривалі музичні студії в Польщі і в решті Американська музична академія наповнили її музику хистом і професійністю. Приходьте на особливий вечір насолоджуватись музикою особливої композиторки!», – запрошують організатори. 

Квитки за посиланням: https://soldout.ua/category/Lviv/dudaryk