У США відбувся Марш за життя
  • Суб, 20/01/2018 - 16:56

З різних куточків країни до Вашингтону приїхала велика кількість американців, щоб висловити свою солідарність з ненародженими дітьми, взявши участь у 45-ому щорічному Марші за життя.
Незважаючи на сильні морози, що панували в цій країні ще за кілька днів до проведення Маршу, в день його початку погода стала незвично теплою для цього сезону.

Вперше в історії Маршу до учасників звернувся чинний президент США. Звернення Дональда Трампа транслювали в живому стрімі.

Як інформує CNA, велика кількість учасників були молодого віку. Багато з них підготувались до Маршу, одягнувши однакові шапки, символічні для різних груп. Деяким з них довелось долати довгий шлях для того, щоб потрапити до Вашингтону. Університети організовували групові поїздки автобусами для своїх студентів.

У своєму зверненні до учасників Маршу президент Трамп подякував їм за підтримку вагітних жінок. «Ви походите з різних обставин, різних місць, однак ви є тут з однієї дуже простої причини: будувати суспільство, де святкують життя, захищають і леліють», - сказав він. – «Марш за життя – це рух, народжений з любові».

«Ви любите кожну дитину, народжену і ненароджену, бо вірите, що життя – священне, що кожна дитина є цінним даром від Бога», - продовжував Дональд Трамп. – «Завдяки вам десятки тисяч американців народились і досягли свого, Богом даного, потенціалу. Завдяки вам».

Президент США зазначив, що для нього «велика честь і він дійсно пишається» тим, що може звертатись до учасників Маршу, додаючи, що рішення Верховного Суду у справі «Roe v Wade», яке легалізувало аборти у всій країні, мало результатом «одне із найдоступніших абортативних законодавств у світі».

«Це неправильно, його слід змінити», - говорив президент. – «Американці стають все більшими і більшими захисниками життя».

Президент також висловив свою підтримку законопроекту в Палаті представників, що має на меті заборонити аборти на пізніх термінах вагітності, коли ненароджені діти вже відчувають біль. Він закликав сенаторів «прийняти цей важливий закон».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць