Україна потребує молоді, яка вміє закотити рукава і працювати, – Нунцій на ДДМ у Хмельницькому
  • Нед, 21/08/2016 - 12:12

Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Клаудіо Ґуджеротті очолив Службу Божу 20 серпня під час Дієцезіяльного дня молоді у Хмельницькому. Перед Месою владика на подвір’ї храму спілкувався з молоддю, священиками та богопосвяченими особами.

Його Високопреосвященство поділився враженнями від спілкування з молодими людьми в Україні: «Я був у Львові на зустрічі, яка відбувалася одночасно зі Світовим днем молоді, і побачив, що українська молодь дуже симпатична: вона щаслива, відкрита, повна бажання жити. І не дивлячись на ситуацію в країні, молоді люди не повинні втрачати надію, адже Ісус сказав, що Бог нас любить і що ми не будемо спокушені більше наших сил. Молодь повина знаходити в собі спокій, бо навіть якщо сьогодні хтось страждає, то все рівно його знайде. І передусім блажені миротворці, особливо, якщо сама молодь несе мир». 

Під час Меси архиєпископ Ґуджеротті сказав, що приїхав передати учасникам ДДМ найміцніші обійми Папи Франциска: «Владиці Леону – міцні, бо він має передати їх своїм єпископам помічникам і священикам, ченцям – братні, черницям – поважні, а найсильніші – тобі, люба молоде. В листопаді на мене чекає зустріч із Папою і я обіцяю передати йому ваші гучні оплески. Я надзвичайно радий зустріти тут таку неймовірно усміхнену та щасливу молодь. Дивлячись на вас, я можу сказати, що католицька молодь має найкращу усмішку у світі, і вірю, що ніхто не зможе її стерти чи вкрасти».

Найбільше щастя – щоденне просте життя з усмішкою, наголосив посланець Папи, зазначивши, що сьогодні у світі дуже багато фальшивості, особливо в політиці.
«Політики хочуть виглядати ліпшими, ніж є насправді. А якби всі були справжніми, то суспільство було би кращим. А натомість ті, що мають владу, хвилюються про гроші, одяг, вплив. Бог же віддав Свою кров, щоб сказати “я тебе люблю”. І Він хоче, щоб ми Його любили, не тому що не є Досконалим чи не є Любов’ю. Просто Він знає, що через любов до Нього ми отримуємо справжнє щастя. Отже, нашою метою є любити. Коли ви даруєте усмішки і збираєте їх у інших, то ви живете разом із Ісусом. Ви мудрі, натхненні, красиві. Не втрачайте це, робіть все для краси життя, заради Божої Любові. І нічого ніколи не просіть взамін. Бог полюбив кожного з вас понад усе. Дозвольте собі відчувати цю любов і відповідати на неї, дозвольте собі насолоджуватися усмішками», – закликав учасників ДДМ архиєпископ.

Згадавши про ситуацію в Україні, Апостольський Нунцій сказав, що саме зараз потрібна молодь, яка буде працювати для своєї Батьківщини: «Пам’ятайте, що зараз відбувається у вашій країні. Україна потребує молоді, яка вміє закотити рукава і працювати для неї. Не бажайте, щоби хтось служив вам, а служіть самі. Даруйте любов та усмішку Христа іншим і світ стане кращим».

Архиєпископ Ґуджеротті закликав також молодь дослухатися до Божого голосу та йти за своїм покликанням. Папський посланець сказав, що Кам’янець-Подільська дієцезія славиться своїми вірними: «Я багато подорожую Україною і мені кажуть, що я щасливий, адже часто відвідую Кам’янець-Подільську дієцезію, бо то єдина справжня дієцезія, яку ми маємо. Відвідуючи її, ти відчуваєш, що там є справжні римо-католики, там справжній дім». 

Ординарій Кам’янець-Подільської дієцезії єпископ Леон Дубравський запросив Апостольського Нунція на наступний Дієцезіяльний день молоді та попросив передати Папі Франциску усмішки учасників ДДМ: «Ваше Високопреосвященство, прошу, коли зустрінетеся з Папою Римським, передайте йому усмішки всієї нашої молоді, щоби Папа знав, що Україна існує, що молиться, що тут є стільки прекрасної молоді, яка є надією Церкви та світу. Передайте йому, що тут настільки гучні оплески, що їх буде чутно у Римі. Вірю, що ми закачаємо рукава і через рік на такій самій зустрічі ви побачите результати».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць