В Ізраїлі зростає кількість християн
  • Птн, 14/01/2022 - 15:25

Ізраїльське центральне бюро статистики опублікувало найсвіжіші дані щодо християнської меншини в Ізраїлі. Вони демонструють, що християнське населення в Ізраїлі зростає, причому більшість з них проживають на півночі країни і серед них є менше багатодітних сімей у порівнянні з іншими релігійними групами.

Відповідно до даних, в Ізраїлі зараз проживає близько 182 тисячі християн, що на 1,4% більше, ніж рік тому. Загалом, християни становлять 1,9% від загального населення. Понад ¾ з них (76,7%) – це арабські християни. Сім відсотків усього арабсько-ізраїльського населення – це християни. При середній кількості дітей віком до 17 років, що становить 1,93, кількість дітей у християнських сім’ях була нижчою, ніж у єврейських сім’ях (2,43) і мусульманських (2,60).

Більшість арабських християн, в сумі майже 84%, проживають у північній частині країни або в регіоні Хайфи. Назарет і Хайфа – це міста з найбільшою кількістю арабсько-християнського населення, відповідно 21400 і 16500 християн. Єрусалим – на третьому місці із 12900 християнами.

По-іншому виглядає ситуація у випадку неарабських християн. Вони проживають переважно в Тель-Авіві та у центральній частині країни (близько 42%).


Уська Орися -- доктор теології

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць