В Казерті владика Діонісій здійснив обряд прийняття до Вівтарної та Марійської дружини
  • Срд, 26/12/2018 - 18:20

23 грудня 2018 року владика Діонісій (Ляхович), апостольський візитатор для українців-католиків у Італії з душпастирським візитом відвідав українську персональну парафію Пресвятої Тройці міста Казерта, яка цього дня святкувала свій 5-ти річний ювілей заснування.

Перед початком Архієрейської Божественної Літургії, в Соборі Святого Антонія Падевського,  владика Діонісій з о. Ігорем Данильчуком, парохом парафії, здійснили обряд прийняття до Вівтарної та Марійської дружини 38 українських дітей Казерти, серед яких 21 хлопець та 17 дівчаток служитимуть Богу при храмі.   

Під час Архиєрейської Божественної Літургії, проповідь виголосив владика Діонісій, роздумуючи про Слово Боже на Літургії. «Слухання Слова Божого – це перша пожива; пожива слова Ісуса Христа, а згодом іде пожива «Хліба живого», яким є сам Ісус Христос, якого ми приймаємо у Святому “причастю”- зазначив архієрей і наголосив, що для того, щоб почути Бога, потрібно мовчати. Якщо наші уста і наше серце замовкнуть, тоді ми почуємо голос Бога, який промовляє у тиші. 

Серед поважних гостей, в урочистостях також взяли участь пані Тетяна Іжевська, Надзвичайний і Повноважний Посол України при Святому Престолі та Генеральний консул України в Неаполі Віктор Гамоцький, які звернулися  до громади та о. Ігоря Данильчука своїм словом вітання.

На завершення Літургії, о. Ігор Данильчук вручив подячні грамоти владики Діонісія за високий внесок у розвиток української громади міста Казерта.

Опісля урочистостей діти української школи приготували для своїх батьків та гостей святкову програму з нагоди свята Миколая, дивуючи своїми талантами рідних та гостей.

А згодом, на прохання дітей, до храму завітав і сам святий Миколай, який, щедро обдаровував всіх солодкими подарунками.

ДОВІДКА:
7 січня 2001 була відправлена перша Українська Служба Божа в Казерті.
8 липня 2013 Єпископ Казерти своїм Декретом заснував Українську Персональну парафію "Пресвятої Тройці" для українців в Казерті.
4 січня 2013 Міністр Внутрішніх Справ Італії Анджеліно Альфано на державному рівні надав парафії статус Юридичної Особи.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць