Вдвічі збільшилась кількість нападів на християн в Індії
  • Срд, 21/02/2018 - 17:09

Кількість нападів на християн в Індії у 2017 році подвоїлась. Минулого року зафіксовано 736 таких випадків, а в 2016 р. їх було 348, інформує католицька агенція Ucanews.

Збільшення агресії спричинене серед іншого тим, що індуїстські націоналісти трактують християн як ворогів держави. В кожному із зафіксованих випадків християни інформували поліцію про релігійну нетерпимість, дискримінацію чи осквернення святих місць.

«Звинувачувати християн у важких злочинах – це новий тренд», - говорить засновник організації «Persecution Relief». У 2017 році в 24-ох з 29-ти індійських штатах зафіксовано випадки переслідування християн.

Напади на християн і мусульман значно збільшились після того, як до влади прийшов Нарендра Моді і його націоналістична Індійська народна партія в 2014 році.

У 2018 році у вісьмох штатах відбудуться вибори до місцевих парламентів, у трьох з них (Нагаланд, Мізорам і Меґхалая)  більшість становлять християни. Навесні 2019 року мають відбутись вибори до народного парламенту, інформує wiara.pl.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць