Здатність прощати тісно пов’язана з процвітанням людини: дослідження
  • Птн, 21/06/2024 - 11:55

Нове дослідження, проведене Американським біблійним товариством, виявило зв’язок між готовністю прощати та рівнем людського процвітання

Згідно зі звітом, позитивні стосунки з Біблією є найсильнішим показником процвітання серед наймолодшої групи американців.

Про це пише slovoproslovo.infо з посиланням на christianpost.com.

Директор з інновацій товариства Джон Фаркуар Плейк прокоментував результати, зазначивши, що покоління Z, люди віком від 18 до 27 років, зазвичай менш пов’язані з церквою та Біблією, ніж старші покоління, і відчувають більше стресу та менше надії. Однак ті представники покоління Z, які регулярно звертаються до Святого Письма, демонструють найвищі показники процвітання серед усіх поколінь.

Дослідження, яке ґрунтувалося на відповідях 2506 дорослих американців, вимірювало індекс безпечного процвітання, що враховує задоволеність життям, психічне та фізичне здоров’я, сенс і мету, характер і чесноти, а також близькі соціальні стосунки. Покоління Z мало середній бал 6,4 за цим індексом, нижчий, ніж у старших поколінь. Однак ті представники покоління Z, які вважаються “захопленими Святим Письмом”, отримали середній бал 8,0 – найвищий серед усіх вікових груп.

Дослідження також виявило тісний зв’язок між здатністю прощати та рівнем процвітання. Респонденти, які повністю погодилися з твердженням про можливість щиро пробачити все, мали середній бал 7,6 за індексом процвітання, тоді як ті, хто категорично не погодився з цим, мали середній бал лише 5,4.

Крім того, вплив Біблії на життя респондентів мав значний вплив на їхнє процвітання. Представники покоління Z, які погодилися, що Біблія змінила їхнє життя, мали значно вищі бали в кожній складовій індексу процвітання, включно з близькими соціальними стосунками, сенсом і метою, характером і чеснотами, щастям і задоволеністю життям, а також психічним здоров’ям.

Загалом, ті представники покоління Z, які повідомили про позитивний вплив Біблії на їхнє життя, мали середній бал 7,3 за індексом процвітання людини, тоді як ті, хто відкидав такий вплив, мали середній бал лише 5,7.