«Живе телебачення» до дня народження Блаженнішого Любомира презентує унікальні відеоролики
  • Птн, 23/02/2018 - 18:04

Команда «Живого ТБ» до 85-річчя з дня народження Блаженнішого Любомира Гузара підготувала особливі відеоролики, які допоможуть ще краще пізнати постать духовного лідера українців, а також вшанувати його світлу пам’ять. Основне завдання такого проекту, яке ставили перед собою творці відеорядів, — показати погляди на життя та ідеї одного з найвидатніших наших сучасників.

«Ми використали короткі цитати з ключових питань, які турбують сучасних людей. Це цитати, які відображають його філософію життя. Ми намагалися передати цю філософію життя людям та ще раз нагадати їм про ті ідеї, які Блаженніший Любомир намагався нам донести», — розповів Павло Казанцев, продюсер «Живого ТБ».

За його словами, кожен відеоролик містить певну тематику, наприклад, про війну, відповідальність, життя задля ідеї, тощо. Творці цього проекту обрала формат пісочної анімації та вирішили, що кожне відео матиме тривалість до однієї хвилини часу, керуючись принципом «коротко, але ефективно». Робота над цією ініціативою тривала приблизно півроку, оскільки команда працювала одночасно і над іншими проектами. Загалом глядачі зможуть побачити десять коротких відеоробіт.

«Ми скористалися цитатами з інтерв’ю, які записували в 2013 році з Блаженнішим Любомиром для фільму «Любомир. Бути людиною». Ми ставили перед собою завдання, що його слова мають відразу «дійти» до серця і розуму людини, яка це буде дивитися», — підкреслив Павло Казанцев.

Він також додав, що над подібними відеороликами команда «Живого ТБ» працює уже третій рік поспіль. Спочатку тривали роботи над відео про митрополита Андрея Шептицького, а згодом і про патріарха Йосифа Сліпого, оскільки наша Церква та українське суспільство відзначали 150-ліття та відповідно 125-річчя з дня народження великих світочів нашої Церкви. Цьогоріч вирішили попрацювати над відеороликами про Блаженнішого Любомира. Усі ролики створено завдяки благодійній допомозі німецької організації «Реновабіс».

Зазначимо, що відеороботи про Блаженнішого Любомира Гузара ви можете побачити на сторінці «Живого ТБ» у Facebook та на YouTube-каналі, а також у ці дні в ефірі телеканалів-партнерів (зокрема на «5 каналі», «zik» та «Еспресо»).


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць