Зірка американського спорту відмовився зустрічатися з Б. Обамою через свої католицькі переконання
  • Чтв, 31/12/2015 - 12:35

Колишня зірка американського футболу Метт Бірк, відомий не тільки своїми спортивними досягненнями, але й також, як один з найголосніших противників абортів серед американських спортсменів. Він належить до 10 американських спортсменів, яких часопис «Sporting News» проголосив найінтелігентнішими спортсменами США.

Метт Бірк є практикуючим католиком, батьком шести дітей. Метт Бірк удруге відмовився зустрітися з американським президентом Бараком Обмамою через те, що американський президент підтримує діяльність абортивної структури «Planned Parenthood». Повідомляє хорватський католицький портал «Bitno.net».

Перший раз Метт Бірк відмовився зустрічатися з Обамою у 2013 році, коли американський президент організував прийом для спортсменів «Baltimore Ravens» - клубу, в якому тоді Метт був гравцем.

Свою відмову зустрітися з теперішнім американським президентом Метт Бірк пояснив ось так: «Я шаную інститут президенства, але кілька тижнів тому наш президент заявив: «Бог нехай благословить Planned Parenthood». Ця організація щороку робить 300 тис. абортів. Я – католик і член pro-life руху, така поведінка президента для мене є неприйнятною. Я це не можу підтримати.».

2016 року в першій половині січна Метт Бірк буде одним з головних спікерів на Марші за життя, який пройде у Вашингтоні. Він щорічно бере участь у різних акціях американського pro-life руху де дає свідчення своєї католицької віри, яка є причиною його антиабортних переконань, а також дає свідчення про радість свого батьківства. «Того моменту коли я прийняв свою першу дитину на руки, я зрозумів, що це таке – дар життя. Ми можемо цей дар тільки прийняти» - заявив у одному із своїх свідчень американський спортсмен.

Метт БІрк є частою метою гострих вербальних нападів лібералів та ЛГБТ лобі не тільки через свою антиабортну позицію. Він також відомий, як противник легалізації одностатевих «шлюбів».


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць