Милосердя і солідарність

 • П'ятниця, Вересень 23, 2022 - 12:39
  «Можливо, про це мало говориться, бо такою є природа Церкви: ми просто робимо свою роботу і, зазвичай, її оцінюють ті, кого торкається милосердя, хто бачить, що перед ними відкривають двері і приймають як рідних», – зазначає в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News голова Пасторально-міграційного відділу УГКЦ.
 • Середа, Вересень 21, 2022 - 13:48

  19 вересня в приміщенні Польської екуменічної ради у Варшаві (Польща) розпочала свою роботу міжнародна робоча зустріч «Примирення в Європі — завдання Церков в Україні, Білорусі, Польщі й Німеччині», що триватиме до 21 вересня.

  Головною темою обговорення є несправедлива війна і військове вторгнення, яке росія вчинила проти України.

 • Вівторок, Вересень 20, 2022 - 10:44

  У своєму слові, виголошеному 18 вересня 2022 року в Київській Трьохсвятительській духовній семінарії наприкінці Літургії, Голова Конференції єпископів Франції архиєпископ Ерік де Мулен-Бофор розповів про мету свого візиту в Україну, запевнив український народ у підтримці французьких католиків і висловив захоплення Блаженнішому Святославу з приводу його щоденних воєнних звернень, які «формують духовність воєнного часу».

  Браття і сестри!

 • Неділя, Вересень 18, 2022 - 17:06
  Кардинал Конрад Краєвський, який з доручення Папи відвідує Україну, потрапив під обстріл, доставляючи гуманітарну допомогу людям у прифронтовій зоні.
 • Вівторок, Серпень 30, 2022 - 12:22
  «Від початку військових дій до нас почало приходити дуже багато волонтерів, які казали: “Коли ми тут зайняті допомогою іншим, то перестаємо думати про події війни”», – це свідчення директора благодійного фонду «Карітас Кам’янське» отця Ігоря Пагулича. Разом зі своєю дружиною Марією він розповів про діяльність цього осередку в інтерв’ю для Радіо Ватикану – Vatican News.
 • Понеділок, Серпень 29, 2022 - 17:33

  До України знову вирушають 50 волонтерів, що представляють італійське громадянське суспільство, які привезуть гуманітарну допомогу до Миколаєва, а повертаючись, допоможуть в евакуації тим, хто цього потребуватиме.

 • Понеділок, Серпень 29, 2022 - 17:31

  Церкву, яка готова допомагати, зустрів під час візиту в Україну директор польської філії Фундації «Допомога Церкві в потребі».

  Минулого тижня відбувся кількаденний візит в Україну делегації польської філії Папської Фундації «Допомога Церкві в потребі», під час якого доброчинці мали нагоду зблизька побачити, як виглядає життя в країні, якої торкнулася війна. «Ми відвідали ті місця, яким допомагаємо від самого початку», – розповів директор о. Вальдемар Чісло, слова якого наведені в повідомленні прес-служби.

 • Четвер, Серпень 25, 2022 - 10:35

  Шість місяців повномасштабного вторгнення Росії в Україну стали для міжнародної конфедерації Карітас місяцями допомогти тим, які постраждали від гуманітарної кризи.

  У день, коли виповнюється півроку від початку повномасштабної війни в Україні, організація Caritas Internationalis виступає з новим закликом до миру, звертаючи увагу на високу ціну цієї війни, що вимірюється людськими життями. Про це читаємо у комюніке конфедерації, яка розповідає про поточну ситуацію з гуманітарними наслідками на місцевому та глобальному рівнях.

 • Вівторок, Серпень 23, 2022 - 12:15

  Президент «Католицької Асоціації для надання допомоги Близькому Сходові» затвердив шостий транш на підтримку церковних структур в Україні, що надають допомогу постраждалим від війни.

  Нещодавно очільник Папської фундації CNEWA (Католицька Асоціація для надання допомоги Близькому Сходові) монсеньйор Пітер Ваккарі затвердив перерахування шостого траншу на суму понад 2 мільйони 800 тисяч доларів США на підтримку благодійних ініціатив УГКЦ, що допомагає постраждалим від війни. Загалом, цьогорічна допомога від фундації становить вже понад 5,5 мільйонів доларів.

 • Четвер, Серпень 18, 2022 - 18:18

  Речниця Карітасу Польщі підбили підсумки всенародної солідарності з українцями протягом півріччя після початку широкомасштабної війни.

 • Четвер, Серпень 18, 2022 - 18:17

  Напередодні Всесвітнього дня гуманітарної допомоги конфедерація «Caritas Internationalis» складає подяку своїм працівникам і волонтерам, нагадуючи про нові і давні кризи в світі, що несуть загрозу людській гідності та життю.

 • Четвер, Серпень 18, 2022 - 12:03

  Як наша Церква відкрила храми, монастирі, семінарії, духовні центри перед потребуючими під час Революції Гідності, ковіду, як від початку війни їхні підземелля стали бомбосховищами для сотень людей, так тепер ми радо хочемо відкрити наші храми і монастирі для діточок. Про це сказав Отець і Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, звертаючись до освітян та дітей у середу, 17 серпня.

 • Четвер, Серпень 18, 2022 - 11:59
  Через загрозу своєму життю, вони змушені залишати все і втікати. Багато з них потрапляють до міста Дніпро, де знаходять тих, хто їх може зрозуміти і допомогти відновити сили. Це досвід багатьох людей, яких приймають у «Карітасі Донецьк», осідок якого був перенесений до Дніпра. Тут дедалі більше фахівців, готових допомогти. Двоє з них розповідають про служіння Карітасу та діляться своїми свідченнями.
 • Вівторок, Серпень 16, 2022 - 10:49

  Давати підтримку та надію – такою є місія Українського центру підтримки в Лондоні, який приймає тисячі українців, що прибули до Великої Британії, рятуючись від жахіть війни на батьківщині.

  Внаслідок широкомасштабної російської агресії в Україні мільйони людей були змушені залишити не лише свої домівки, але й свою батьківщину, шукаючи притулку на чужині. За даними Агентства ООН з питань біженців, понад 110 тисяч українців прибули до Сполученого Королівства. За даними уряду, було подано понад 200 тисяч заявок на отримання візи.

 • Понеділок, Серпень 15, 2022 - 16:03

  Молитві за мир буде присвячене паломництво до національного Марійського санктурію в Качіці на півночі Румунії.

  Тисячі паломників, зокрема, молодь, і понад 100 священиків очікують 14 та 15 серпня 2022 р. в Марійському національному санктуарії в Качиці на півночі Румунії. Традиційне паломництво з нагоди урочистості Внебовзяття Діви Марії, яке організовує Яська дієцезія, цього року відбувається з особливим наміром – за мир у світі, заохочуючи прочан, зокрема, молодь і богопосвячених осіб, бути «паломниками миру».

 • Понеділок, Серпень 15, 2022 - 16:02

  До традиційних у Польщі піших паломництв до святині в Ченстохові цього року приєдналися численні біженці з України. На Ясну Гору прибула також невелика група прочан з Белза, що на Львівщині.

 • П'ятниця, Серпень 12, 2022 - 16:22

  В’язні, що відбувають покарання в одному з виправних закладів на італійському острові Сицилії, зібрали продукти для біженців, якими опікується місцевий Карітас. Директор благодійної організації наголошує, що потрібно запобігти тому, щоб трагедія людей, які страждають від війни, відійшла на другий план.

  Рятуючись від жахіть війни, мільйони українців знайшли притулок у сусідніх і віддалених країнах. Однією з таких країн є Італія, де багатьом з них надають підтримку місцеві церковні спільноти та організації.

 • П'ятниця, Серпень 12, 2022 - 12:00

  Салезіяни в Європі об’єднують зусилля, щоби допомагати українцям, які через війну потрапили в скрутне становище або були змушені залишити свою батьківщину.

  У той час, як у північній півкулі триває період відпусток і відпочинку, члени салезіянської чернечої родини, разом із численними волонтерами, присвячують свій час тим, хто вже майже півроку страждає від наслідків широкомасштабної війни в Україні. Про це йдеться у повідомленні салезіанського інформагентства ANS, що розповідає про ініціативи, що реалізуються у Словаччині, Іспанії та Польщі.

 • Середа, Серпень 10, 2022 - 16:15

  Суверенний Мальтійський Орден, який відзначається захистом віри та служінню бідним, активно долучився до надання конкретних відповідей на існуючі гуманітарні потреби, які виникли в Україні.

  Після п'яти місяців повномасштабної російсько-української війни, гуманітарної допомоги на сьогодні потребують 15,7 мільйонів українців. Про це йдеться у повідомленні на сайті Мальтійського Ордену, який розповідає про надану підтримку та існуючі потреби в гуманітарній допомозі українському народові.

  Діяльність Мальтійської служби допомоги в Україні

 • Середа, Серпень 10, 2022 - 16:13

  У Житомирі відкрили новий Колективний центр святого Василія Великого для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб, евакуйованих із місць активних бойових дій, які потребують прихистку.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць