Папа Римський

 • Середа, Лютий 20, 2019 - 14:28

  Темі непохитності Божої отчої любові до кожної людини були присвячені роздуми Святішого Отця під час чергової загальної аудієнції.

 • Середа, Лютий 20, 2019 - 14:27

  Звертаючись до паломників з італійської місцевосіті, де народився святий отець Піо, Папа Франциск закликав наслідувати цього святого в любові до Церкви і служінні ближнім.

  У середу, 20 лютого 2019 р., група вірних з південноіталійської архидієцезії Беневенто, очолювана архиєпископом Феліче Акрока, прибула до Ватикану, щоб висловити подяку Святішому Отцеві за його душпастирський візит у березні минулого року до П’єтрельчіни – рідного селища святого Піо, що розташоване на території цієї архидієцезії.

  Спомин, що оновлює життя віри

 • Вівторок, Лютий 19, 2019 - 16:02

  Що спільного між вселенським потопом і війнами сьогодення? Думками про це Святіший Отець поділився у вівторковій ранковій проповіді.

  Бог любить серцем, а не ідеями. В Нього слід просити благодаті сліз перед обличчям нещасть у світі, перед обличчям переслідуваних і тих, які вмирають внаслідок нерозсудливих бомбардувань. Проповідуючи під час Святої Меси в каплиці «Дому святої Марти» у вівторок, 19 лютого 2019 р., Папа Франциск порівняв ситуацію в світі, описану в розповіді про вселенський потоп, із сучасною, згадуючи про страждання убогих, «які оплачують рахунки» чужих свят.

 • Вівторок, Лютий 19, 2019 - 09:26

  Напередодні зустрічі «Захист неповнолітніх у Церкві» переглянемо шлях, яким вже пройшли Папи, Ватикан і місцеві Церкви в боротьбі проти зловживань сексуального характеру, скоєних представниками духовенства проти неповнолітніх.

 • Неділя, Лютий 17, 2019 - 16:39

  «Дорогі брати й сестри, від наступного четверга до неділі у Ватикані відбуватиметься зустріч голів всіх єпископських конференцій на тему захисту неповнолітніх у Церкві. Заохочую молитися за цю зустріч, яку я скликав як акт великої душпастирської відповідальності перед обличчям нагального виклику нашого часу», – сказав Папа Франциск після проказування молитви «Ангел Господній» в неділю, 17 лютого 2019 року.

 • Неділя, Лютий 17, 2019 - 16:38

  Ісусові блаженства – це послання, яке спонукає не покладатися на матеріальні речі, але проникливіше відкритися на дійсність. На цьому наголосив Папа Франциск, коментуючи перед проказуванням молитви «Ангел Господній» у неділю, 17 лютого 2019 р., версію блаженств, записану в шостому розділі Євангелії від Луки.

  Розплющити очі

 • Субота, Лютий 16, 2019 - 19:25

  Зосередження на собі самих, що вже є знаком поразки, посилює наш страх перед іншими. Проповідуючи під час Святої Меси в центрі прийняття мігрантів у містечку Сакрофано, якою відкрилася зустріч «Вільні від страху», Папа Франциск нагадав про те, що зустріч з іншим – це зустріч з Христом. Згаданий захід, що триватиме від 15 до 17 лютого, зібрав спільноти й родини, які дбають про прийняття та підтримку мігрантів і біженців.

  Не бійтеся!

 • Субота, Лютий 16, 2019 - 19:18

  В суботу, 16 лютого 2019 р., Папа Франциск прийняв на аудієнції викладачів і студентів Інституту патристики «Августиніянум» з нагоди 50-ї річниці його заснування.

  Покликання інституту патристики

 • Четвер, Лютий 14, 2019 - 19:23

  Аби покращити літургійне життя вірних, не вистарчить змінити літургійні книги, необхідна переміна серця. Думками про важливість літургійного формування Святіший Отець поділився з членами Конгрегації Божественного культу та дисципліни Святих Тайн, приймаючи їх нагоди пленарної зустрічі.

 • Четвер, Лютий 14, 2019 - 19:22

  Єзуїтський часопис «La Civiltà Cattolica» опублікував зміст приватного спілкування Папи Франциска з латиноамериканськими єзуїтами, що відбулося під час Апостольської подорожі до Панами.

 • Четвер, Лютий 14, 2019 - 15:23

  Зустріч була присвячена темі штучного інтелекту на служінні спільному добру.

  Папа Франциск прийняв на приватній аудієнції Президента «Microsoft» Бреда Сміта, якого супроводжував архиєпископ Вінченцо Палья, Президент Папської Академії «За життя». Зустріч відбулася після обіду в середу, 13 лютого 2019 р., про що повідомляє речник Апостольської Столиці Алессандро Джізотті.

 • Четвер, Лютий 14, 2019 - 15:21

  Вакантну після відходу до вічності кардинала Торана посаду зайняв Префект Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя

  У четвер, 14 лютого 2019 р., у Ватикані повідомлено про те, що Папа Франциск призначив кардинала Кевіна Фаррелла, Префекта Дикастерії в справах мирян, сім’ї та захисту життя, Камерленгом Святої Римської Церкви.

 • Четвер, Лютий 14, 2019 - 13:47

  Спрямувати здобутки прогресу на остаточне викорінення голоду й подолання бідності закликав Святіший Отець, промовляючи до агентства ООН, що займається проектами у сфері розвитку сільського господарства.

 • Середа, Лютий 13, 2019 - 15:43

  Святіший Отець затвердив для оприлюднення чергові декрети, що стосуються деяких канонізаційних процесів.

  У вівторок, 12 лютого 2019 р., Папа Франциск прийняв кардинала Джованні Анджело Беччіу, Префекта Конгрегації в справах визнання святих. Під час аудієнції він затвердив для проголошення ряд декретів цього відомства.

  Чуда, що відкривають шлях до канонізації

 • Середа, Лютий 13, 2019 - 15:32

  Святіший Отець очолить Святу Месу в центрі прийняття мігрантів, що відкриє зустріч «Вільні від страху».

  Для того, аби підкреслити постійну увагу до питань мігрантів, у п’ятницю, 15 лютого 2019 р., о 16:00 місцевого часу, Святіший Отець відвідає центр прийняття мігрантів «Fraterna Domus» (лат. Братерський дім), що розташований недалеко від Риму. Про це у вівторок 12 лютого 2019 р. повідомив Алессандро Джізотті, виконуючий обов’язки Директора Ватиканського прес-центру.

  Папа очолить Святу Месу

 • Середа, Лютий 13, 2019 - 15:27

  Напередодні спомину святих Апостолів слов’ян Святіший Отець побажав вірним витривалості в тому, щоб Євангеліє ставало правилом життя.

  На приклад святих Кирила й Методія вказав Папа Франциск, вітаючи наприкінці загальної аудієнції в середу, 13 лютого 2019 р., молодь, похилих віком, хворих та молодят.

 • Середа, Лютий 13, 2019 - 15:25

  Перед Богом неможливо щось вдавати, а в молитві, якої нас навчив Ісус, бракує слова «я». Про це роздумував Святіший Отець у черговому повчанні про Господню молитву.

  Якого слова бракує в молитві «Отче наш»? Відповісти на це запитання Папа Франциск запросив учасників загальної аудієнції, які в середу, 13 лютого 2019 р., зібралися в залі Павла VI у Ватикані. Після того, як дві попередні середові зустрічі Святішого Отця з вірними були присвячені підсумкам його нещодавніх Апостольських подорожей, він знову повернувся до циклу повчань, присвячених молитві «Отче наш».

 • Середа, Лютий 13, 2019 - 10:07

  «Ви позбавлені свободи, але не гідності чи надії», – запевнив Папа у листі до аргентинських жінок-в’язнів

 • Понеділок, Лютий 11, 2019 - 11:49

  Шість років тому, 11 лютого 2013 р., ми стали свідками безпрецедентної заяви Папи, який залишив служіння з огляду на вік, залишаючись як «заслужений» поряд зі своїм наступником. Пам’ятати його лише через це – помилка.

 • Понеділок, Лютий 11, 2019 - 11:47

  Підписанням 11 лютого 1929 року Латеранских Угод між Святим Престолом і Королівством Італії, покладено край так званому «римському питанню», створивши сучасну Державу-Місто Ватикан і відновивши гарантії суверенітету й незалежності Глави Католицької Церкви.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць