Папа Римський

 • Вівторок, Грудень 11, 2018 - 09:50

  До Різдва треба готуватись з вірою, а не в світський чи язичеський спосіб. До цього закликав Папа 10 грудня під час ранкової Святої Меси

  У проповіді під час ранкової Святої Меси, відслуженої 10 грудня 2018 р. у ватиканській резиденції «Дім святої Марти», Папа Франциск, посилаючись на уривок з Євангелії від святого Луки (Лк 5,17-26),  що розповідає про зцілення паралітика, якого спустили через отвір в стелі, підкреслив, що віра породжує мужність і є способом заторкнути Ісусове серце.

 • Вівторок, Грудень 11, 2018 - 09:42

  Від 10 до12 грудня 2018 р. у Ватикані за участю Папи Франциска відбуваються спільні засідання Ради Кардиналів – дорадчого органу, скликаного Святішим Отцем на початку його понтифікату для допомоги в управлінні Вселенською Церквою та проведенні реформи Римської Курії. Слід зазначити, що приготування Апостольської Конституції про центральний орган управління Церквою перебуває на завершальному етапі.

 • Вівторок, Грудень 11, 2018 - 09:41

  У Всесвітній день прав людини Папа закликає всіх, на кому лежить інституційна відповідальність, ставити в центрі діяльності права людини.

 • Понеділок, Грудень 10, 2018 - 15:11

  Твіт Святішого Отця у Всесвітній день прав людини

  «Кожна людська особа, створена Богом на Його образ і подобу, є цінністю сама в собі та суб’єктом невід’ємних прав», – про це Папа Франциск нагадує через Твіттер у Всесвітній День Прав Людини. Він відзначається 10 грудня на згадку про прийняття 10 грудня 1948 року Загальної Декларації Прав Людини.

  Основа християнського підходу до прав людини

 • Неділя, Грудень 9, 2018 - 14:55

  Про навернення, як суть очікування на прихід Господа, роздумував Папа Франциск, промовляючи до вірних у другу неділю Адвенту.

  Віруючий – це людина, яка вміє відкривати перспективи надії навіть у життєвих контекстах, позначених поразками. На це звернув увагу Святіший Отець перед проказуванням молитви «Ангел Господній» в неділю, 9 грудня 2018 року. Він зауважив, що якщо попередньої неділі прозвучало запрошення до пильності та молитви в очікуванні Господа, то друга неділя Адвенту вказує на те, як наповнити суттю це очікування, ступивши на шлях навернення.

 • Субота, Грудень 8, 2018 - 19:31

  «Ось я» як протиставлення до «я сховався»: такою була тема роздумів Папи Франциска, якими він поділився з паломниками на площі Святого Петра у Ватикані з нагоди Марійського свята

 • Субота, Грудень 8, 2018 - 19:30

  Молитва, яку Папа Франциск проказав біля статуї Непорочнозачатої Марії в Римі в урочистість Непорочного Зачаття

   

  Непорочна Мати,
  в день Твого свята, дуже любого християнському людові,
  приходжу, аби віддати Тобі честь у серці Риму.
  В своїй думці приношу вірних цієї Церкви
  та всіх тих, які живуть у цьому місті, особливо, хворих
  і тих, яким задля різних ситуацій важче прямувати вперед.
  Насамперед, хочемо подякувати Тобі

 • Субота, Грудень 8, 2018 - 19:29

  Ввечері, 7 грудня 2018 р., відбулася інавгурація різдвяних символів, встановлених на площі Святого Петра: піщаного вертепу, виконаного згідно з традицією піщаних скульптур з Єзоло, та ялинки, що прибула з Доломітових Альп

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 20:38

  Від пожежників до Папи: як вічне місто вшановує Пречисту Діву Марію в урочистість Непорочного Зачаття

  Громада Вічного Міста має особливу набожність до Непорочнозачатої Діви Марії. Тож у суботу, 8 грудня 2018 р., в урочистість Непорочного Зачаття представники різних станів прийдуть вшанувати Її до стіп статуї на Іспанській площі Риму.

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 17:25

  Папа Франциск подякував жертводавцям за різдвяну ялинку та вертеп, які цього року прикрасили площу Святого Петра, та пригадав про їхнє символічне значення у призмі приходу Божого Сина у наш світ.

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 17:24

  Проповідник Папського Дому виголосив в каплиці Redemptoris Mater Апостольсокого палацу першу адвентову проповіді в присутності Святішого Отця

  «Гнані вперед завданнями, які слід виконати, проблемами, які необхідно вирішувати та викликами, які доводиться долати», можемо втратити з поля зору, або ж залишити «немов фон», наші стосунки з Богом, які є «першою передумовою» для того, аби ставити чоло «всім ситуаціям і проблемам, не втрачаючи миру й терпеливості».

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 17:22

  У Посланні з нагоди XXIII урочистого відкритого засідання Папських Академій Святіший Отець вказав на важливість питання вічності в християнському звіщенні та зазначив, що сучасна культура спонукає до страху перед вічним життям.

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 09:05
  На грудень 2018 року Святіший Отець призначив євангелізаційне намірення, заохочуючи молитися за тих, які звіщають Боже слово.

  «Якщо хочемо ділитися вірою за допомогою слова, потрібно багато слухати», – нагадує Папа Франциск, представляючи своє молитовне намірення на грудень 2018 року, заохочуючи наслідувати «стиль Ісуса, Який пристосовувався до людей, яких мав перед Собою, щоб наближувати їх до Божої любові».

 • П'ятниця, Грудень 7, 2018 - 09:02

  У Ватикані оприлюднили лист Святішого Отця, який призначив кардинала Джованні Анджело Беччіу своїм Спеціальним Посланцем на урочистості з нагоди беатифікації Алжирських мучеників.

 • Четвер, Грудень 6, 2018 - 18:31

  Мета подорожі – участь у міжрелігійній зустрічі

 • Четвер, Грудень 6, 2018 - 18:30

  Говорити та робити, пісок та скеля, висота та низина – на цих словах побудував свою проповідь Папа Франциск під час Святої Меси у четвер

 • Середа, Грудень 5, 2018 - 17:00

  Вітаючи під час загальної аудієнції в середу, 5 грудня 2018 р., різні групи прочан, які зібралися в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск звернувся до них зі словами заохочення, черпаючи спонуки з літургійного календаря. Зокрема, промовляючи до молоді, літніх людей, хворих і молодят, він сказав:

  «Наступної суботи відзначатимемо урочистість Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії. Ввіряймося Богородиці! Нехай же Вона, як приклад віри та слухняності Господеві, допоможе нам приготувати свої серця для прийняття Дитятка Ісуса в Його Різдві».

 • Середа, Грудень 5, 2018 - 16:57

  У Посланні з нагоди XXIII урочистого відкритого засідання Папських Академій Святіший Отець вказав на важливість питання вічності в християнському звіщенні та зазначив, що сучасна культура спонукає до страху перед вічним життям.

   

  Світлана Духович – Ватикан

 • Середа, Грудень 5, 2018 - 14:11

  Думкам про смерть був присвячений восьмий випуск телепередачі «Ave Maria» з участю Святішого Отця

  Гріх – це ілюзія невмирущості. Таку думку висловив Папа Франциск, роздумуючи над заключною частиною молитви «Радуйся, Марії», в якій вірні просять Богородицю молитися за нас «тепер і в годині смерті». Відповідаючи на запитання ведучого у восьмому випуску передачі «Ave Maria», що виходить на телеканалі «Tv2000», Святіший Отець нагадав, що діалог Єви зі спокусником розпочався з роздумів про смерть.

 • Середа, Грудень 5, 2018 - 14:06

  Через кардинала Даніеля ДіНардо, Архиєпископа Хюстона-Ґалвелтона, Державний Секретар Святого Престолу переказав співчуття від Святішого Отця родині 41-го Президента США, який 30 листопада переставився до вічності

   

  Засмучений звісткою про смерть екс-президента Джорджа Г. В. Буша, Його Святість Папа Франциск складає щирі співчуття та запевняє всіх членів родини у своїх молитвах. Ввіряючи душу Президента Буша милосердній любові Всевишнього Бога, Його Святість призиває на всіх, хто оплакує його відхід, Божественне благословення кріпості та миру.

Сторінки

Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць