Архиєпископ Сінгапурський: візит Папи – спонука для оновлення
  • Суб, 20/04/2024 - 15:25

Очільник місцевої Церкви заохочує вірних молитовно готуватися до «зустрічі з Ісусом під час пастирського візиту Папи Франциска».

Після оголошення про заплановану на вересень 2024 року Апостольську подорож Папи Франциска до Азійсько-Тихоокеанського регіону, кардинал Вільям Ґо, Архиєпископ Сінгапурський, висловив сподівання, що передбачений на 11-13 вересня візит Святішого Отця у Сінгапур, який буде завершальним етапом подорожі, стане для всіх католиків, які проживають в цій країні, поштовхом до оновлення. Про це йдеться в повідомленні для преси, в якому ієрарх заохотив вірних єднатися в молитви. «Як спільнота, молімося за здоров'я та безпеку Святішого Отця і просімо Господа, щоб Він дарував нам справді змістовний та сповнений благодаті візит», – закликав він.

Щоб допомогти сінгапурським католикам духовно підготуватися «до зустрічі з Ісусом під час пастирського візиту Папи Франциска», Сінгапурська архидієцезія запустила спеціальний веб-сайт з молитвами, онлайн-матеріалами та іншою актуальною інформацією про приїзд Святішого Отця. На сайті також представлено тему, яку архидієцезія обрала для папської подорожі: «Єдність, надія і хрест».

В той час, як Католицька Церква в Сінґапурі є відносно молодою, відсвяткувавши нещодавно двохсотріччя присутності на острові, різноманітною та зростаючою, кардинал Ґо сподівається, що візит Папи Франциска стимулюватиме оновлення та зміцнення віри, навернення сердець та оживлення місіонерського духу в католицьких громадах. У Сінгапурі з населенням 5,6 мільйонів проживає близько 395 тисяч католиків, які належать до різних етнічних і культурних груп. Свята Меса служиться переважно англійською мовою, але є також меси мандаринською, тамільською та іншими мовами Південно-Східної Азії або європейськими мовами для місцевих та емігрантських спільнот.

Як ми інформували, 12 квітня пресслужба Святого Престолу поширила заяву директора Маттео Бруні, який оголосив, що «приймаючи запрошення відповідних глав держав та церковної влади, Папа Франциск від 2 до 13 вересня здійснить Апостольську подорож в Індонезію, Папуа-Нову Гвінею, Східний Тимор та Сінгапур». В повідомленні зазначається, що Святіший Отець з 3 до 6 вересня перебуватиме в Джакарті, відвідуватиме Порт-Морсбі та Ванімо від 6 до 9 вересня, Ділі – з 9 до 11 вересня та Сінгапур з 11 до 13 вересня. Останнім і єдиним Папою, що відвідував Сінгапур був святий Іван Павло ІІ в 1986 році.