Аудіокнигу з думками блаженнішого Любомира Гузара видали у Львові
  • Суб, 14/10/2023 - 18:53

Пресслужба Львівської Архиєпархії спільно з Львівською духовною семінарією Святого Духа з нагоди 90-ліття Любомира Гузара підготувала аудіокнигу Блаженнішого «Думки у спадок».

Цьогоріч, у березні, Митрополит і Архиєпископ Львівський Ігор видав розпорядження про планування і проведення різних заходів присвячених 90-літтю від дня народження світлої пам’яті Любомира Гузара. А Синод єпископів Львівської Архиєпархії проголосив цей рік ― роком Блаженнішого Любомира. Керуючись вищезазначеними рішеннями, за підтримки Львівської Архиєпархії, Пресслужба записала аудіокнигу «Думки у спадок» Любомира Гузара.

― Ми обрали зручний та універсальний формат, адже через брак часу люди не завжди мають нагоду читати, а от слухати книгу можна дорогою на роботу, в поїздках, на прогулянках. Забезпечити професійний запис нам допоміг голова оргкомітету Року Блаженнішого Любомира, Синкел у справах монашества нашої Архиєпархії отець Юстин Бойко. А завдяки семінаристові третього курсу братові Дмитру Гарвату, який начитав текст, ми отримали якісну книгу. Він прагнув проявити себе і шукав когось, хто б довірив йому схожий проєкт, а ми шукали людину, яка зможе допомогти реалізувати цю ідею. Тож у такій синергії з’явилася аудіокнига «Думки у спадок», ― розповів керівник Пресслужби Львівської Архиєпархії отець Михайло Квасюк.

У друкованому форматі книгу «Думки у спадок» Любомира Гузара видало видавництво «Свічадо» у 2018 році.

― Вибір зупинили на цій книзі з кількох причин. Передовсім через те, що там відображені різноманітні теми, які є актуальними сьогодні. Також, саме це видання було найбільш популярним серед читачів. Тай підійшов невеликий формат. Записи, поділені на розділи, допомагають зорієнтувати в різних темах. Це ― чи не перша аудіокнига, яка виходить з Львівської Архиєпархії у професійному форматі. Радію, що це вдалося зробити. Особлива подяка Митрополитові за те, що повірив у нашу ідею і молитовно підтримав, ― додав отець Михайло.