- Чтв, 11/04/2024 - 13:50
![](http://www.catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/ff_31.jpeg?itok=O8euDwRD)
По завершенні загальної аудієнції в середу, 10 квітня 2024 р., Папа Франциск привітався з групою дітей з Ужгорода та Львова. Наблизившись до них, він шанобливо поцілував український прапор, який малеча тримала в руках.
Група прибула в Італію з ініціативи італійської асоціації «Культура та спорт». Разом з українськими дітьми прийшли деякі італійські ровесники, що навчаються в римській школі Христа Царя.
Згадана асоціація проводить ініціативи солідарності Ужгороді та Львові, співпрацюючи з місцевими соціальними службами та деякими навчальними закладами, в які надсилає шкільне приладдя. Дев’ятирічні українці перебуватимуть у Римі до 14 квітня завдяки підтримці фундації Христа Царя. «Протягом цих днів, щоб трохи відволіктися, вони мають насичений графік спортивних заходів», – розповів для «L’Osservatore Romano» президент фундації Джованні Колосімо.