"Маємо ревно молитися за наш народ, за Україну, просити у Бога перемоги і справедливого миру, але й молитися про те, щоби наші вороги покаялися і навернулися",- єп. Кава
  • Птн, 29/12/2023 - 14:10

Сатана не спить. Одержимий дияволом народ російської федерації ракетами "визволяє" українських дітей від шкіл і дитячих садочків, руйнує об'єкти цивільної інфраструктури і житлові будинки спальних районів.

 

Про це написав єпископ Едвард Кава на своїй сторінці у Фейсбук.

 

Кохані у Христі, маємо ревно молитися за наш народ, за Україну, просити у Бога перемоги і справедливого миру, але також маємо молитися про те, щоби наші вороги покаялися і навернулися, щоби прозріли і припинили чинити беззаконня.

 

Святий Архангеле Михаїле, найславетніший князю й полководцю ангельських воїнств! Прийди на допомогу людям, яким загрожують сили темряви. Прийди, адже люди створені за образом Бога; відкуплені життям, смертю і воскресінням Ісуса Христа, Його Сина; призначені бути храмом Святого Духа. В тобі, святий Михаїле, Церква має свого Захисника й Покровителя. Ти ведеш спасенних до небесного щастя. Проси Бога миру, щоб Він переміг владу сатани – сіяча неспокою і лицемірства, – і не дозволив йому тримати людей в рабстві та шкодити Церкві. Нехай з твоєю допомогою Жінка, одягнена в сонце, Цариця Ангелів, розчавить голову Антихристу й захистить своїх земних дітей від його підступів. Перший захиснику слави Всевишнього! Занеси наші молитви до Бога і проси Його змилосердитись над нами. Зв’яжи сатану й кинь його в пекельну безодню, щоб він більше не обманював народи. Вчини так, щоб ми все своє земне життя і всю вічність звіщали гасло: «Хто ж як Бог!» Амінь.

З молитовника “Щоденно з Богом”