На Святій Землі щораз більше паломників
  • Птн, 17/01/2020 - 12:25

Торік Святу Землю відвідало пів мільйона католицьких паломників. Це означає збільшення на 10% порівняно з попереднім роком. Паломники приїжджали з 115 країн світу.

За даними Францисканського паломницького бюро, загалом зареєстровано 16 тис. різних груп паломників. До цього треба додати групи православних, які заявили про свою участь у греко-православному Патріархаті Єрусалиму. На батьківщину Ісуса також приїжджають протестанти, яких було 136 тис. Найбільше паломників приїхали із США та Італії, які є лідерами на європейському рівні.

Паломники приїхали з 115 країн світу. Європу представляли 35 країн, Африку – 31, обидві частини Америки – 23. З Азії паломники приїхали з 22 країн, а з Океанії з 4. Серед європейців найчисленнішими були італійці – понад 80 тис., за ними поляки – 62 тис. та іспанці – 35 тис.

За даними ізраїльського міністерства туризму, в 2019 році в Ізраїль потрапило 4,5 млн осіб. Це дає збільшення на 10% порівняно з попереднім роком і 55% порівняно з трьома роками тому. Торік Палестину відвідало понад 3,5 млн паломників та туристів, серед них ті, хто ненадовго залишився у Вифлеємі. У Йорданії також спостерігається збільшення кількості гостей. Країну відвідало понад 4,5 млн осіб, що дає зростання майже на 8% порівняно з попереднім роком.

Прибуток Ізраїлю від туризму торік склав майже 6 млрд євро. Сектор дав заняття понад 150 тис. осіб. Створено понад 13 тис. нових робочих місць.


Паломництво Святими місцями

Добровільний внесок
вкажіть суму пожертви

  грн/місяць