Папа: дякую всім, хто матеріально і молитовно підтримує Україну
  • Срд, 06/12/2023 - 13:11

Наприкінці середової зустрічі з прочанами Папа Франциск закликав усіх не забувати молитися за народи, які страждають від війни, згадавши також і про Україну. Він також подякував полякам за матеріальну і духовну підтримку Церкви на сході.

Загальну аудієнцію, яка в середу, 6 грудня 2023 р., відбувалася в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск завершив закликом не переставати молитися за всіх, хто страждає від війни. Під час цієї зустрічі з паломниками слова Святішого Отця, який через застуду має труднощі з тим, щоб довго говорити, зачитував монсеньйор Філіппо Чямпанеллі. Однак, кінцеві слова Папа виголосив особисто:

«Не забуваймо молитися за тих, хто страждає через трагедію війни, зокрема, за населення України, Ізраїлю та Палестини. Війна – це завжди поразка. Ніхто не здобуває, всі втрачають; заробляють лише виробники зброї», – сказав він.

Вітаючи перед тим польських прочан, Святіший Отець згадав про благодійну ініціативу солідарності з братами і сестрами у вірі. «Цієї неділі в Польщі, – зазначив він, – відзначатиметься День молитви та матеріальної підтримки Церкви на Сході. Дякую всім тим, хто своїми молитвами та пожертвами підтримує Церкву на цих теренах, особливо в багатостраждальній Україні».