Папа поновив свій заклик до обміну полоненими між Росією та Україною
  • Нед, 12/05/2024 - 16:03

Під час недільної молитви з прочанами Папа Франциск повторив заклик, який виголосив у Неділю Пасхи, що загального обміну полоненими між Росією та Україною, в також закликав молитися за мир, подякував журналістам з нагоди Всесвітнього дня суспільних комунікацій і привітав усіх матерів.

«У той час, коли ми святкуємо Вознесіння Воскреслого Господа, Який дає нам свободу і хоче, щоб ми були вільними, я знову звертаюся із закликом до загального обміну всіх полонених між Росією та Україною, запевняючи у готовності Святого Престолу посприяти будь-яким зусиллям у цьому напрямку, особливо щодо важкопоранених і хворих. І надалі молімося за мир в Україні, в Палестині, в Ізраїлі, в М'янмі. Молімося за мир», – закликав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Царице Неба» в неділю, 12 травня 2024 року, повторивши свій заклик, який він виголосив у посланні «Urbi et Orbi» з нагоди Пасхи 31 березня.

Подяка журналістам

Цієї неділі також відзначався Всесвітній день суспільних комунікацій, тема якого цього року була: «Штучний інтелект і мудрість серця». «Тільки відновивши мудрість серця, ми зможемо інтерпретувати виклики нашого часу і наново відкрити шлях до повністю людської комунікації. Висловлюємо всім працівникам комунікації нашу подяку за їхню працю!» – сказав з цієї нагоди Святіший Отець.

Вітання матерям

Папа також не забув про те, що в другу неділю травня у багатьох частинах світу відзначається День матері. «Сьогодні в багатьох країнах, – мовив він, – відзначається День матері, згадаймо з вдячністю всіх матерів, а також помолімося за матерів, які відійшли до неба. І ввіряймо матерів під покров Марії, нашої Небесної Матері. І всім матерям – щирі оплески!».