- Чтв, 01/02/2024 - 11:58
![](http://www.catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/fo_47.jpg?itok=wo1X25uI)
Парафії УГКЦ долучаються до екосоціальної ініціативи «Зігрій убогого світлом стрітенської свічки» від Бюро УГКЦ з питань екології.
Інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології повідомляє, що для дітей катехитичної школи Катедрального собору Успіння Пресвятої Богородиці м. Чернівців провели майстер клас з виготовлення та екодекорування стрітенських свічок з натуральної вощини. Виготовлені дітьми екосвічки були реалізовані на благодійному ярмарку, а виручені пожертви спрямовані для підтримки поранених захисників, які лікуються в Чернівецькому госпіталі.
«Бачимо, що ця благодійна екосоціальна ініціатива об’єднує усіх у прагненні лікування ран війни, збереження природної спадщини Творця та наближення Перемоги», — коментує о. Володимир Дяків, референт Екобюро УГКЦ в Чернівецькій єпархії.
У рамках ініціативи майстер клас провели і для дітей парафії Пресвятої Трійці в Полтаві. Організацією і проведенням заходу займалися катехити парафії Оля Балита та Марина Трегуб. Активну допомогу надавали також мами менших дітей та молодь УМХ.