Святіший Отець: залишаймося згуртованими в молитві за Україну
  • Срд, 20/09/2023 - 11:51

Завершивши загальну аудієнцію закликом зберігати солідарність з українським народом, перед тим Папа Франциск також звернувся із закликом, присвяченим подіям на південному Кавказі.

Завершуючи свою середову зустріч з паломниками 20 вересня 2023 р., Папа Франциск скерував думку до південного Кавказу, де напередодні загострилася ситуація навколо Нагорного Карабаху. «Вчора, – сказав він, – я отримав тривожні повідомлення з Нагорного Карабаху, що на південному Кавказі, де вже до цього критична гуманітарна ситуація загострилася тепер подальшими збройними сутичками. Знову звертаюся із закликом до всіх дотичних сторін і до міжнародної спільноти, щоб замовкла зброя та докладалися всі зусилля для того, щоби знайти мирне вирішення для добра людей і в пошані до людської гідності».

Однак, останні слова Святішого Отця, як і кожної середи, були присвячені Україні. Звернувшись із традиційними вітаннями й побажаннями до молоді, хворих, похилих віком і молодят, Папа закликав: «Залишаймося однодушно у близькості та молитві за дорогу й багатостраждальну Україну».