- Пон, 15/01/2024 - 13:05
![](http://www.catholicnews.org.ua/sites/default/files/styles/medium/public/field/image/f_206.jpeg?itok=p6o_tOg-)
12 січня,у Реколекційному домі «Світлиця», із благословення Архиєпископа та Митрополита Львівського Ігоря, розпочався перший етап освітньо-виховного заходу «Школа вівтарника». Організатор цієї події — Львівська Архиєпархія УГКЦ.
Як зазначив відповідальний за Душпастирство покликань у Львівській Архиєпархії отець Іван Глова, учасниками заходу стало понад 150 осіб.
У перший день «Школи вівтарника» учасники відвідали спільні Богослужіння, лекції доповідачів, пройшли соціологічне дослідження, а також отримали практичні рекомендації щодо прислуговування у храмі.
В суботу, 13 січня, зареєстровані вівтарники братимуть участь у заході «День відкритих дверей», який відбудеться у стінах Львівської Духовної Семінарії Святого Духа УГКЦ.