Ваші терпіння неможливо пояснити, але Господь усе знає. Папа Франциск до онкохворих дітей
  • Чтв, 05/12/2013 - 15:04

«Дякую вам за візит і за ваші молитви в наміренні Церкви. Ви робити дуже багато добра для Церкви своїми терпіннями, стражданнями, які неможливо пояснити. Але Господь усе знає, також і ваші молитви. Дуже вам дякую! З великою радістю вітаю кожного вас зокрема!» – цими словами Папа Франциск привітав маленьких пацієнтів вроцлавської Дитячої клініки онкології та гематології, які хворіють найважчими формами лейкемії та злоякісних пухлин.
Зустріч відбулась 30 листопада 2013 р., і в ній взяли участь коло тридцяти малих пацієнтів, а також лікарі та обслуговуючий персонал. Вже вчетверте онкохворі діти з Польщі мали можливість побувати у Ватикані. Попередніми разами їх приймали Папа Іван Павло ІІ та Венедикт ХІІ.

Один із організаторів поїздки, адвокат Кшиштоф Браморскі розповів Святішому Отцеві, що кожної суботи в клініці відправляється Свята Меса для хворих дітей, під час якої вони в особливий спосіб моляться за Папу.

Аліція Хибіцка, керівник Дитячої клініки, яка супроводжувала дітей також і під час попередніх зустрічей з римськими Архиєреями, розповіла для Радіо Ватикану, що це була надзвичайно зворушлива, і, водночас, проста зустріч. Папа обійняв і пригорнув кожну хвору дитину, а діти подарували йому портрет-колаж святого Франциска з Ассізі. «Папа Франциск, – сказала вона, – це надзвичайно тепла людина, яка випромінює любов. І діти це відразу відчули. Вони були насправді окрилені, підтримані не тільки на дусі, але й на тілі. Це неможливо науково пояснити, але після таких зустрічей діти відчувають не тільки підтримку, але й краще піддаються лікуванню».

А 21 грудня, як повідомив Державний Секретар Апостольської Столиці архиєпископ П’єро Паролін, Папа Франциск матиме ще одну зустріч із хворими дітьми. Він відвідає педіатричну лікарню «Дитятка Ісуса» - «Bambino Gesu» в Римі, яка була заснована у 1869 році, а від 1924 року належить Апостольській Столиці.

Текст із сторінки http://uk.radiovaticana.va