Відбувся І-й з’їзд молоді Стрийської єпархії
  • Втр, 14/08/2018 - 13:48

12 серпня 2018 року відбувся І-й з’їзд молоді Стрийської єпархії, в якому взяли участь понад 500 учасників. Захід розпочався Літургією у храмі свв. рівноапп. Володимира і Ольги у Стрию, яку очолив Преосвященний владика Тарас. Далі програма з’їзду відбувалася на території Стрийського коледжу ЛНАУ, де молодь спершу мала можливість поспілкуватися з своїм єпископом, під час зустрічі з яким, запитувала про гендерну ідеологію, а зокрема в який спосіб її подолати, а також хлопців і дівчат цікавило питання тату на тілі людини, якою має бути участь молоді в процесі об’єднання церков, чи можна займатися східними видами спортивних практик, та ін.

Згодом кожен учасник мав можливість взяти участь у тематичних тренінгових заняттях: школа успіху, еко-майданчик, стосунки між хлопцем і дівчиною, дискусійна платформа і театральна студія. А після тренінгів відбулась презентація бойового гопака, Велика гра і майстер класи.

Далі учасників з’їзду чекав розіграш лотереї, серед призів якої були подарункові абонементи від Феєрії розваг, Планети кіно, Ковзанки та головний приз – поїздка на молитву Тезе у Мадриді.

А на завершення була духовно музична програма від Ярослава Геника, гурту YakMa Band та о. Олексія Саранчука.

Варто зазначити, що кожен учасник з’їзду молоді мав можливість ознайомитись та обрати для себе захід і навчальну програму, які діють для молоді у Стрийській єпархії: ШМХЛ – Школа Молодіжного Християнського Лідерства, учасники якої були волонтерами на цьому заході; ШХА – Школа Християнського Аніматора; духовні реколекції, молодіжні прощі та християнські табори.