Згуртованості народу і мудрості можновладцям: ВРЦіРО звернулася до українців напередодні свят
  • Нед, 24/12/2023 - 00:10

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій напередодні Різдва і Нового року опублікувала звернення до народу України. Вони запевнили, що своїми молитвами, словами і справами добра підтримують «народ, якій проходить вогняне випробування війною, жорстокою навалою».

Представники релігійних спільнот побажали можновладцям мудрості, яка приведе до перемоги над ворогом і відбудови держави, а українцям побажали подолати все те, що нас ослаблює: корупцію, розбрат, сімейне насильство та інші гріхи й вади, — йдеться у документі, який подаємо повністю.

ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій

до народу України

Дорогі українці!

Від імені релігійної спільноти, яка складає велику частину громадянського суспільства, ми звертаємось до всіх вас напередодні визначних релігійних свят і Нового 2024 року.

Віряни різних Церков і релігійних організацій продовжують своїми молитвами, словами і справами добра підтримувати наш народ, якій проходить вогняне випробування війною, жорстокою навалою.

В цей час важливо, щоб наш дух не згасав, тому ми зичимо усім вам Божої милості і сили, єдності і надії на те, що хоч би хто відвернувся від нас в цьому світі, Бог не залишить людей доброї волі.

Бог продовжує бути з гнаними, переслідуваними, з вдовами і сиротами, з тими, хто втратив близьку людину, хто поранений або хворий, з тими, хто сьогодні самовіддано, незважаючи на втому, продовжують захищати нас від жорстоких і підступних ворогів.

Ми бажаємо мудрості усім можновладцям в рішеннях, які вони приймають, нехай вони ведуть до перемоги над російським агресором, будуть корисними для відновлення і розбудови України.

Ми бажаємо, щоби наш народ і в 2024 році залишався згуртованим, захищаючи не тільки нашу державну свободу та рідну землю, але також свободу від зла, захищаючи сімʼю та мораль — те, без чого не може бути кращого майбутнього для суспільства і країни. Для цього слід поборювати те, що ослаблює нас: корупцію, розбрат, сімейне насильство та інші гріхи й вади.

Нехай духовна радість свят примножує наші сили та допомагає серед викликів та випробувань сьогодення йти світлим шляхом правди та добра!

Київ, 20 грудня 2023 року