Cпівчуття Папи з приводу трагедії поблизу Венеції, де загинуло 9 громадян України
  • Птн, 06/10/2023 - 12:46

У телеграмі співчуття, надісланій через Державного Секретаря Святого Престолу на ім’я Патріарха Венеції Папа Франциск склав співчуття з приводу трагедії, що сталася в Местре, забравши 21 життя, між якими 9 громадян України.

«Отримавши звістку про серйозну дорожньо-транспортну пригоду, що сталася в Местре, в якій загинуло багато людей, серед яких були й діти, Святіший Отець Франциск просить Ваше Преосвященство передати слова своєї сердечної близькості родинам тих, хто так трагічно загинув, запевняючи їх в особливій заупокійній молитві, а також, молячись про утіху віри для їхніх рідних, випрошує у Господа якнайшвидшого зцілення для поранених, та від усього серця уділяє своє батьківське Апостольське благословення», – телеграму співчуття такого змісту кардинал П’єро Паролін, Державний Секретар Святого Престолу, надіслав від імені Папи Франциска на ім’я Патріарха Венеції Франческо Моральї, висловлюючи свій біль з приводу трагедії, що сталася ввечері 3 жовтня поблизу Венеції.

Того вечора автобус з туристами впав з естакади в Местре, прорвавши огорожу. За даними префектури Венеції, жертвами аварії стала 21 людина: дев'ять громадян України, чотири румуни, три німці, два португальці, один хорват, один південноафриканець і єдиний італієць, водій автобуса, 40-річний житель Тревізо. Щодо поранених, то за повідомленнями адміністрації регіону Венето, госпіталізовано 12 дорослих і 3 неповнолітніх. Десятеро перебувають у реанімації.